Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elmehetek én úgy Budapesten...

Elmehetek én úgy Budapesten körzeti rendelésre, hogy albérletben lakok? Ha igen, honnan tudom meg hogy kihez kell mennem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 05:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy elfeküdtem a nyakam (gondolom én) tegnap hogy szinte minden mozgás fáj, és így nem tudok bemenni dolgozni ,viszont igazolást vinnem kell.
2011. aug. 8. 05:37
 2/9 anonim ***** válasza:

Be vagy jelentve???

A lakcímszerinti körzeti orvoshoz kellene menned....

2011. aug. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Á az nem kivitelezhető mivel kb 200km-re van innen a bejelentett lakcímem szerinti orvos. Viszont csak van valami megoldás ha pl.lebetegszek nem?
2011. aug. 8. 06:56
 4/9 A kérdező kommentje:
jah, és a munkahelyemen természetesen igen, viszont az albérletben... nos ezt nem tudnám megmondani. Szerintem nem.
2011. aug. 8. 06:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ebből problémám.

Bemondtam a lakcímem (lakcímhez tartozó háziorvost kerestem meg), háziorvos se kért lakcímkártyát, általában a szokorvosi rendelők se. Még kórházban is voltam, műtöttek, előtte rengeteg vizgálat itt-ott, ott se okozott gondot.


Fizetem a TBt, ennyi.

2011. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, ha nem tudod, hol van a közelben a háziorvosi rendelő, kérdezz meg egy szomszédot, vagy keress rá neten. Nincs kiírva esetleg faliújságra a rendelési idő, vagy ilyesmi?
2011. aug. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De igen, ezeket az adatokat megtaláltam interneten. Most megyek, aztán majd ott érdeklödök, hogy hogyan tovább.
2011. aug. 8. 07:49
 8/9 anonim ***** válasza:

ja, igen, ha át akarsz jelentkezni ehhez a háziorvoshoz, át lehet kérni a volt háziorvosodtól a kartonodat (aláírsz egy papírt, elküldeni volt dokinak, mással nem kell foglalkoznod).


Ahogy számolom, én már annyit költözködtem, ez már a 3. háziorvosom (mind albérletes). Remélem, nálad se lesz semmi probléma, és aranyos dokit találsz.

2011. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jutsz be aznnal, mert időpont egyeztetéssel megy csak a dolog, vagy épp nem rendel a doki, úgy emlékszem, 3nappal visszamenőleg tudnak kiállítani igazolást.
2011. aug. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!