Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől zsibbadhat a bal kezem?

Mitől zsibbadhat a bal kezem?

Figyelt kérdés
Egy pár hete a bal kezemnél , könyök felet, mindig olyan nehézséget éreztem. Ma meg elkeydett zsibbadni az egész karom kb. Elmentem neurológushoz, holnap még röntgent kell csináljak, de amugy midnent rendben talált. EKG-t is csináltam, nagyon jo lett. A vérnyomásom magas volt de lehet az izgalomtól is. Holnap is megmérik,. Ha itt nem találnak semmit, hova tovább_?
2011. aug. 16. 17:00
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, és mostanában elég stresszzes az életem, nemrég volt egy vetélésem is... de kiakarok minden szervi tényezőt zárni.
2011. aug. 16. 17:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy nagy valószínűséggel a stressz a ludas, egy vetélés után nem csoda, ha kikészül az ember. Szóval max. te saját magadon vagy pszichiáter tud segíteni. Egyébként még gerinc probléma is okozhat zsibbadást, de jelen esetben van valószínűbb ok is...
2011. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. a helyzet az, h midnenképp ki akarom zárni a testi megbetegedést és ha sikerült pszichológushoz is elmegyek, mindenképp.
2011. aug. 16. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! Nekem a bal kezemben zsibbadás akkor volt, amikor szakítottam az egyik barátommal, egy hosszú kapcsolatnak lett vége, a stressz okozta, és néha újra előjön, ha nagyobb stressz ér. Úgyhogy nyugi nyugi, az idő segít, próbálj lenyugodni, nyugtasd le magad, hogy ezt csak a stressz okozza, és előbb-utóbb elmúlik.
2011. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!