Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szűnni nem akaró fejfájás?

Szűnni nem akaró fejfájás?

Figyelt kérdés

Kb. minden hónapban pár napon keresztül fáj a fejem, a homlokomnál. Van, hogy cataflammal sem múlik el, ritkán hányingerem is van. Tavaly nyáron is így voltam, de akkor egy erősebb szemüveg megoldotta a problémát, de most a szemészeten minden ok volt. Esetleg a ciklusomhoz van köze? Most is fáj a fejem tegnap óta, és a napokban kell menstruálnom. Ja, a frontokra érzékeny vagyok.

Esetleg milyen vizsgálatra kell elmennem?


2011. okt. 30. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A ciklushoz is köze lehet, és a frontok is okozhatják.
2011. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hányinger miatt migrénnek hangzik.

A front és a ciklus is befolyásolhatja, meg egy csomó minden más is, pl ételek, mennyit aludtál, mennyi streszs ér, stb.

2011. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vezesd egy naptárban, hogy mikor fáj a fejed (az orvos is ezt fogja kérni) és mielőbb menj a körzeti orvoshoz, ő elküld néhány vizsgálatra. Van fejfájás ambulancia is, de lehet, hogy arra nem lesz szükség. Én évekig szenvedtem fejfájással, a Quarelin volt a leghatásosabb, ha éreztem, hogy elkezd fájni, megittam egy erős kávét, bevettem fél - egy szemet, nem hagytam, hogy kifejlődjön a migrén, s ha lehetőségem volt, néhány percre ledőltem elsötétített szobába.
2011. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítségeteket!

Utolsó: a kávé tényleg ennyit segít?

2011. okt. 30. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Kamaszkoromban rettenetes fejfájásom volt, szinte eszméletlen állapotba kerültem. Édesanyám készített egy erős kávét, amit belém erőltetett és lefektetett. Ez használt.
2011. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ki fogom próbálni!
2011. okt. 30. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Önmagában csak fejfájás lehet agydaganat jele?
2011. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem. Mindenképpen kísérnie kellene (hányás, szédülés, látászavar, görcsroham, és egyéb neurológiai és pszichés panaszok).
2014. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!