Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnék leszokni a cukorról?

Hogy tudnék leszokni a cukorról?

Figyelt kérdés
Nem akarok édességeket és olyan ételeket enni amiben megtalálható a cukor. Tavaly kb 1 hónapra sikerült is de azóta sehogyse tudok leállni, szinte egy napig se bírom ki érzem hogy rögtön ennem kell valamit ami édes és nem tudom megállni :(
2011. aug. 19. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos ez neked? Nem annyira fekete bárány a cukor, mint ahogyan manapság beállítják, sokszor amivel helyettesítik az sokkal ártalmasabb.
2011. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig ez csak akaraterő kérdése. Egyszer már sikerült. Egyébként ha édeset kívánsz akkor egyél, de csak nagyon keveset, pl egyetlen egy kocka csokit. Inkább egyél napi egy kockát, minthogy egyszer csak rád törjön, hogy kész nem bírod tovább és akkor meg felfalsz minden édeset amit otthon találsz.
2011. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha le akarsz szokni róla, akkor vagy nagy akaraterővel azt mondod, h többé nem... vagy lassan szoktatod le magad róla úgy, h napról napra egyre kevesebb édességet eszel.

Az édes és/vagy aszalt gyümölcsök is csillapítják az édesség utáni vágyat.

2011. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy mezei szalámi ártalmasabb lehet az adalékok miatt, mint az édességek.
2011. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mintha az édességek nem lennének tele adalékanyaggal... -.-'
2011. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az édességek is tele vannak adalékanyaggal.

De szerintem túlzás csupán 1 kocka csokit enni naponta, mikor lehet, hogy több egészségtelen, de a többi étel is az...

2011. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!