Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SEGÍTSÉÉÉG! 72 Órája nem...

SEGÍTSÉÉÉG! 72 Órája nem aludtam semmit és nem vagyok álmos nem lesz semmi bajom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Aludnod kellene mindenképpen, pihennie kell az agyadnak.
2011. aug. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

dehogynem, no kávé no energiaital,

holnap reggel menj el gyógyszertárba és kérj altatót nem tudom h ki adják e vény nélkül de az kell, ha nem tudod beszerezni az orvosnál te legyél az első reggel.


Addig pedig próbálj az ágyon feküdni és csukd be a szemed. Tudom így uncsi lesz, de várd ki a reggelt, ájulás lehet, esetleg epilepsziás roham is ha hajlamos vagy rá, a szemet, az agyat ááá mindent megterhel, holnap go doki, vagy gyógyszertár

2011. aug. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én úgy tudom hogy 52 óra alváshiány után már elkezdenek halni az agysejtek...hamarabb lehet meghalni 10 nap nem alvásban,mint ha 10 napig nem eszel....szóval aludj
2011. aug. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Kamuzol.


Hacsak nem csinálsz iylet gyakran akkor nem bírhatnád 72 óráig max 48 de az már nagyon max.


Én tartósan 36 óráztam kb egy évet azóta sokkal feledékenyebb vagyok.

Szavak nem jutnak úgy eszembe szóval volt hatása.


Ezenkívül bárhol tudok mostmár aludni azelőtt nem tudtam, mostmár akárhol megy.

2011. aug. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csajok,Fiúk! nem hazudok esküszöm de pedig nem érzek úgy semmi hatást csak mintha be lennék kicsit tépve hasonló
2011. aug. 26. 03:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, alvásmegvonással az agyad nem bont le bizonyos dolgokat, emiatt hallucinációd lesznek.
2011. aug. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én rendszeresen 24 ezek, és meló után estig nem alszok, erre nagyon jól beállt már a szervezetem, de ugye ez is csak 36 óra, ami igazából inkább 38-40 de az sem olyan sok, az évek alatt megszoktam. Semmiféle káros hatása nem jelentkezett, bár biztosan nem egészséges. De nekem jelzi pl a szervezetem ha aludni kell. Olyankor alvás van. Lehet hogy azt érzem hogy mem vagyok álmos, de ha vízszintesbe kerülök már alszok is.
2011. aug. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!