Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a hirtelen...

Mitől lehet ez a hirtelen jött hasfájás, enyhe hasmenés?

Figyelt kérdés
Ma reggel hasfájásra, puffadásra ébredtem. Volt egy kis hasmenésem is. Ittam egy gyógyteát és aztán jobban lettem, de most délután megint előjött. Egyébként beteg nem vagyok, nem érzem rosszul magam, és nem is ettem semmi olyat a közelmúltban ami ezt okozhatná. Elég kellemetlen, nem tudom mitől lehet.
2009. ápr. 17. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem menstruáció előtti napokban szokott ilyen lenni.Nő vagy?Nem lehet hogy neked is emiatt?
2009. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de tabit szedek és azóta nincs ilyen gondom mensikor, meg most amúgy sem aktuális a dolog. Valami más lehet a gond. Nem vészes a dolog, inkább kellemetlen érzés a hasamban és a gyomromban. Lehet valamilyen enyhébb lefolyású fertőzés?
2009. ápr. 17. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!