Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hapci, orrfolyás, szem viszket...

Hapci, orrfolyás, szem viszketés. Allergia?

Figyelt kérdés
mit csináljak? Mi vált be nektek?
2011. aug. 26. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Antihisztaminos bogyó, orrspray segíthet. Ha tudod, mire vagy allergiás, és az allergén elkerülhető, akkor az a legjobb. Ha házilag nem sikerül kikúrálni, akkor pedig orvos.
2011. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom mire vagyok allergiás. 2 hete kezdődött, van olyan nap amikor erősen előjön, de van olyan is, hogy csak egy nap egyszer rohamszerűen és vége is. Pollen allergiánál olvasom ezeket a tüneteket, de ezen belül nem tudom sajnos.
2011. aug. 26. 20:45
 3/4 anonim válasza:
Menj el az allergologiára, ott kiderül hogy mire vagy allergiás. Ott majd gyógyszert is írnak neked.
2011. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kapsz gyógyszert, aminek több káros mellékhatása van mint gyógyító hatása. Vegyél multivitamint, az orrüreged öblitsd ki himalájasóoldattal, szemeidbe cseppents lefekvés elött ricinusolajat. Olvastam olyat hogy valaki parlagfüvet rág, amitöl elmúlik az allergia, és szinte minden betegség, köztük a rák is. A b*zi főáramú média, rtl, tv2 híreiben meg irtatják az emberekkel. Egy utánanézést megér.
2013. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!