Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon nagy önbizalom hiányom...

Nagyon nagy önbizalom hiányom van, a lányokal, és úgy mindennel szemben. Mit tegyek ahoz, hogy normális önbizalmam legyen?

Figyelt kérdés
16/f
2011. aug. 27. 15:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
íráshibákért én kérek elnézést!
2011. aug. 27. 15:44
 2/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el konditerembe járni. De mi a baj magaddal? Ha nem jó a hajad vágass jobbat, ha szemüveges vagy kontaklencse. Vegyél új ruhákat, kérj meg valakit hogy menjen el veled vásárolni. Lásd meg magadban a szépet, és koncentrálj arra. Kezdj el szórakozni járni, igyál meg 1-2 sört vagy mást hogy kicsit oldódj. Én is ilyen voltam ennyi idősen, de abulizás tökre megváltoztatott. Igaz én lány vagyok, de valszeg a te esetedben is ezlenne.. 21/L
2011. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Edzek rendesen, külsőmmel nincs baj, nem vagyok álompasi, de rossz se, átlagtól cseppet jobb. rendes vagyok, kedves, sokan bírnak, mégis olyan furcsa érzés van folyton bennem, és hihetetlen nagy bizonytalanság a lányokkal szemben. bulizni ritkábban járok....
2011. aug. 27. 16:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Jézusom, 15:52, az önbizalomhiány sokaknál nem ilyen egyszerűen "gyógyítható".


Egy csomó embernek, akiről külsőre, első ránézésre azt hinnéd, semmi ilyesfajta probléma nincs vele, a padló alatt az önértékelése. Pont azért, mert a jó ruha, haj egy álarc, ha a lelkiekben van a baj.

2011. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyébként, kérdező, mi az a furcsa érzés? Szorongás társaságban vagy új helyzetekben pl?
2011. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hogy is mondjam...egy bizonytalan, nyomasztó érzés.
2011. aug. 27. 16:32
 7/13 A kérdező kommentje:
társaságban jól érzem magam, de ha kapcslatra vágyom, akkor vagyok ilyen, sajnos, bizonytalan.
2011. aug. 27. 16:33
 8/13 anonim válasza:

konditermes dologgal annyiban értek egyet, hogy a sport jó hatással van a lélekre is, növeli a kitartásodat, ezzel az önbizalmadat is, tehát ha még nem sportolsz, érdemes lenne valamit keresned.


aki visszahúzódó, az mindig nehezebben ismerkedik az ellenkező nemmel. ezen csak gyakorlással lehet segíteni. ha keresed lányok társaságát, vagy megpróbálsz szemezni, esetleg beszélgetni velük.

2011. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
iszonyatsok lánnyal vagyok jóba. mind barátok. egy "komolyabb" sincs...
2011. aug. 27. 17:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. tudom hogy nem ilyen egyszerű, de mivel a kérdező nem írt semmit, hogy mi miatt van gondoltam leírom ezeket. Persze, magát kell rendbe tennie, agyban dől el minden. Még mindig javaslom hogy járj el bulizgatni, ott oldottabb az ember, beszélgess mindenféle emberekkel, lányokkal, széppel csúnyával, akárkivel, és egy idő után könnyebb lesz.
2011. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!