Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik velem? Miért...

Mi történik velem? Miért felejtek ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy mostanában nagyon hamar felejtek. Eddig mindig nagyon jó volt a memóriám, de most...Pl. már este nem emlékszek, hogy aznap mit csináltam. Valaki megkérdezné, egyszerűen nem tudnám elmondani.Vagy pl. ha egy filmet megnézek, pár órával később nem emlékszek maga a film címre, a tartalmát még még úgyse tudnám elmondani. Ráadásul több telefonszámot is elfelejtettem(pl. barátomét,anyukámét meg még egy párat,amit kívülről fújtam) Nem tudom mit tegyek, olyan rossz ez így..Kezd leépülni az agyam? Vagy mi lehet a baj? Valaki írjon:'(


Egy 20 éves lány!


2011. aug. 28. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tuti orvosi eset vagy. sztem menj el a háziorvosodhoz. Nem feltétlenül leépül az agyad, lehet, hogy "csak" a rövidtávú memóriádnál van valami daganat.
2011. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy idegileg kikészülve mostanában, nagyon lefárasztva, stresszes időszakon túl?
2011. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
45%

Eddig bezzeg nagy volt a pofád, mi? Leoltottad a gáz srácokat! Most végre te leszel a gáz! háhááh megkaptad.



Csak viccelek :) Menj orvoshoz.

2011. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért ne egyből az agydaganatnál kezdjük. Pszichiátriai kórképekben is előfordul az ilyen vagy ha nagy trauma ér.
2011. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fáradt, egész nap pihenek meg ilyenek. Stresszes sem vagyok. Szóval nem tudom mi lehet. Gondolkoztam azon is,hogy esetleg nem-e a mozgáshiány okozza-e ezt?! Ugyanis nem sokat mozgok...
2011. aug. 28. 22:37
 6/11 A kérdező kommentje:
agydaganat? jézusom.....biztos nem!!
2011. aug. 28. 22:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre az orvost mindnképp látogasd meg...:S
2011. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akartalak megijeszteni. de mindenképp menj el dokihoz.
2011. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Az agydaganat első jele lehet. Továbbá: nem érzel különböző szagokat? Nincs látászavarod vagy fejfájás, szédülés?
2011. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem érzek semmilyen különböző szagokat,jól látok és nem szédülök!! minden rendben van, kivéve a gyors felejtés az egyetlen olyan dolog, amivel baj van
2011. aug. 29. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!