Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elbutulás? Fogyatékosság? Mi...

Elbutulás? Fogyatékosság? Mi a fene?

Figyelt kérdés

Kezdem magam úgy érezni mint egy fogyatékos, akadozik néha a beszédem, lassú, a gondolkozásom sem a régi, ráadásul a mozgááskordiinációm is egyre ügyetlenebb. Ehhez néha szédülés is társul meg aluszékonyság.


És úgy összességében tényleg úgy beszélek néha mint aki egy picit sérült. Csak onnan tudom, hogy "nincs gáz", hogy régen nem voltak ilyen problémáim. legalábbis nem ilyen mértékben.


Kezdek elhülyülni, vagy csak szivatóban van az agyam?


2011. aug. 30. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy telnek a mindennapjaid? Aktív, tevékeny vagy? Vagy minden napod ugyanolyan eseménytelen, ingerszegény a környezeted?
2011. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez van.de egész nyáron a gép előtt ültem szinte, remélem ha elkezdődik a suli visszarázkódom :S. én is nehezebben beszélek, remeg a kezem, szókincsem is fogyott (pedig sokat olvasom) és sokszor nem jut eszembe az a szó amit keresek:S 16L
2011. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja egész nap faceztok, az kb. 50 szóból áll, ezáltal fogy a szókincs, gép előtt ültök mozgás nem lesz tökéletes mert nincs elég gondokkozás... elveszi minden gondolatodat a gép eszi az agysejteket bután mondva aluszékonyság pedig mert napi 20 órát ülsz ott és alszol 4 órát, ez serdülőkorban nem elég.
2011. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, mostanában eléggé egyhangúak a hétköznapjaim
2011. aug. 30. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Akkor az a helyzet, ahogy a 3. mondja. Sajnos az elmúlt egy évem nekem is így telt..most kezdem újra visszarázni az agyam..

2011. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!