Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 2004ben elvesztettem a bal...

2004ben elvesztettem a bal szemem (betegség miatt). Azóta az emelt családi pótlékon kívül semmilyen támogatást nem kaptam! Ez normális? Akárhol voltam eddig mindig arra hivatkoztak hogy ez nem elég fogyatékosság! És semmi tám. Nem jár! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

sajnálom és egy cseppet sem normális. én törpe vagyok (achondropláziás) csak az emelt családit kaptam. most munkát keresnék, de még egy telefonközpontban is fogyi vagyok. nem kellek. leszázalékolni meg nem tudnak, csak 67%ra. a százhoz túl egészséges vagyok, mind a 97cm-el :(

ez a magyar valóság...

2011. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogyatékossági támogatásnak nem néztél utána?
2011. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én utána néztem. lehetek védett fogyasztó a közműveknél és kaphatok mozgássérült kártyát.

ja, az autó átalakítása egyébként súlyos százezrek, és nincs is.

ezen kívül létezik kölcsön,amire pályázni lehet, önkormányzatnál lakásátalakításra, akadálymentesítésre. ja, lakásom sincs....

2011. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogyatékossági támogatás a mai Magyarországon csak vakoknak, mozgássérülteknek, értelmi fogyatékosoknak, autistáknak és siketnémáknak jár. Tehát beszélő siketeknek, halló némáknak és félszeműeknek nem.
2011. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! fogy.tám.-hoz nem vagyok elég fogyatékos :D ahogy semmilyen támogatáshoz sem....háát igen ez magyarország:(
2011. aug. 4. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!