Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » DIPROPHOS injekció hatásos...

DIPROPHOS injekció hatásos allergiára?

Figyelt kérdés
Érdekelne hatott e aki megkapta. Köszönöm!
2011. aug. 31. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly adattam be, mert már nagyon szenvedtem és semmi más nem használt. Kb. egy hónapig mintha elvágták volna az allergiás tüneteimet, úgyhogy igen, szuper hatásos - viszont az injekció mellékhatásaként ugyaneddig iszonyatosan fájt a fejem és kétnaponta migrénes rohamom volt. Két volt kolléganőmről is tudok, aki allergiára használta: egyikük évek óta, minden gond nélkül.
2011. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
legjobb... éveken át nyomattan .de már leálltam róla kb 10éve.Nem tudom kinek milyen allergiája van volt nekem áprilistól októberigvolt(éveken át minden évben 6-7hónapon keresztül,még dolgozni se tudtam tőle) elég súlyos mindkét orrjárat teljesen bedugulva szembedagadás szemviszketés torokviszketés kötőhártyagyulladás könnyezés orrfolyás köhögés szóval nekem éveken át viszonylag súlyos allergiám volt .Az injekció teljesen elmulasztotta mostmár csak augusztusban szokott lenni egy kis orrviszketés orrfolyás ilyenek. Erre már csak napi 1 calcimusc ampullát szoktam időnként beletörni pohár vizbe
2016. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!