Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha lefekszek pár órára és...

Ha lefekszek pár órára és mondjuk fölkeltenek vagy fölébredek akkor ingerlékenyebb vagyok ti is?

Figyelt kérdés
másnál is így van
2011. szept. 1. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
néha igen.
2011. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, nálam mindig.
2011. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha felkeltenek mindenképp...
2011. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem régebben (8-10 évesen) délutánonként mindig lefektettek egy két órára aludni mert hogy hisztis voltam meg ilyenek, és azt hitték ettől jobb lesz, pedig utána mindig hisztisebb lettem...De egyébként sokszor van még most is ilyen, de szerencsére utána mikor felkelek akkor olyan semleges hangulatom lesz.

18/l

2011. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én nem, a bátyám viszont igen, ez változó gondolom vagy csak én vagyok ennyire jó fej
2011. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
anyám igen, én akkor nagyon nyugodt vagyok
2011. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tompa vagyok, lassú és nem tudok gondolkozni.

Ezen kívül nagyon idegesít, ha kerülgetnem kell valakit, beszélnem hozzá, kérdéseire válaszolni. Amúgy is betegesen magányos típusú vagyok, reggel holtkómásan hatványozottan vágyom a magányra.

2011. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 norbi vagyok válasza:
nem én sosem vagyok ingerlékeny.lépj be a magyar buddhák egyesületébe.
2011. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!