Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baj és mit csináljak?

Mi lehet a baj és mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon sokat ettem, kekszet, csokit, meg sajtos pirítóst is, mindenfélét (ünnepeltünk)

ettem szőlőt is (amiben ha jól tudom vannak olyan anyagok, amik segítik a bélműködést!) de ettem banánt is (ami elvileg fogja a székletet), meg almát is de azt a nap elején.

Nap végén meg tejfölös-sajtos tésztát is ettem, uh, rengeteg volt :S soha többet.


Ma reggel volt székletem bár eléggé puha, de most meg mintha menne a hasam, már 3szor voltam kinn wc-n az utóbbi negyed órában örülök hogy meg tudom írni ezt a kérdést... szabályosan HÍG ami kijön belőlem, nem is széklet ez már. olyan mintha valami barna büdöset pisilnék csak épp a végbelemből jön ki...

ez a megterhelt emésztőrendszer jele lehet?


ma még edzésre is kéne mennem mer az utolsó 2-t kihagytam (nem volt edző) de így nem tudom elmenjek-e mer mi van, ha edzés közbe kell kimennem?


jah sokat járkálok mezítláb itthon:/ lehet megfáztam az is az oka? mert nem tüsszögök meg nem folyik az orrom... vagy csak a megterhelt hasam lehet az oka?


mit tegyek? elmenjek edzésre?

(ui.: ma nem ettem semmit nem volt étvágyam most sincs :S de ha mennék edzésre vmit bekapnék előtte nehogy baj legyen)


2011. szept. 2. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen összeettél midnent és elrontottad a gyomrod.

Ma diétázz(főtt rizs és krumpli, pirítós, keksz és tea), kapj be pár szem széntablettát, felszívja a méreganyagokat és hagyd ki ma az edzést.

Ha feltétlen el akarsz menni akkor vegyél be még hasfogót.


A felfázásnak meg nem ilyen tünetei vannak, és nem is az, hogy tüsszögsz, hanem fájdalmas a vizelés és gyakori.

2011. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasmenés azonnali megszüntetésére, 2dl víz, bele 1 teás kanál almaecet pici cukor az íze kedvéért, garantáltan azonnal megfogja a hasad, tapasztalat!!!
2011. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az edzés felejtős. Meg a széntabletta és a hasfogó is, hacsak nem akarsz belül gyulladást attól, ami nem jön ki.

A diéta stimmel.

A megfázáshoz ennek szerintem semmi köze (bár bizonyos vírusok rámehetnek a belekre és okozhatnak hasmenést), pl. unokaöcsém kikapott egy ilyen vírusos torokgyulladást. Nálad viszont valószínűbb a túlevés, ill. lehet, hogy valami nem volt friss.

2011. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és abból amit tegnap megettem, kb. mennyi szívódhatott fel? mármint a szervezetem felhasználta a megevett csokikat, sütiket, stb-t, vagy most minden kijött belőlem és nem használt fel belőle energiát a szervezetem?
2011. szept. 2. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez talán még a szerencsésebb eset. Én egyszer összeettem tejbegrízt, pizzát, egy liter baracklevet, meg még egy pár dolgot, amikre már nem emlékszem. Ki is hánytam az egészet, és nem a wc-be ment...
2011. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!