Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek a 'tünetek' mire-mikre...

Ezek a 'tünetek' mire-mikre utalnak?

Figyelt kérdés

- pattanás az arcon, háton, mellkason

- fekete, néhány erős szőrszál, mint bajusz, állon+

'tokán', mellbimbó körül

- vékony, töredezett haj

- puha, vékony, beszakadó körmök

- heves szívdobogás

- alacsony vérnyomás

- szem alatt nagy és sötét (barna) karikák, kiadós alvás után is

- fakó, sápadt arcbőr


Ezzel természetesen orvoshoz fordulok hamarosan, csak nem tudom, hogy mit érdemes említenem és mit nem, illetve várnom kell két hetet, mert szabin van és másikhoz nem akarok menni. :/ Egyáltalán mit tudnának kezdeni ezzel? Vagy próbáljak meg előtte valami vitaminkúrát?


2011. szept. 4. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
hormonzavar,vashiány
2011. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? a pattanások meg a szőrzet egyáltalán nem kóros, ha épp tini vagy. ezen hamar túlesik az ember, persze tüneti kezelés ajánlott, ha nagyon zavarnak.

a haj meg a köröm b vitamint hiányra utal.

a heves szívdobogás oka az alacsony vérnyomás. Mivel a vérerek falában kisebb a nyomás, kevesebb oxigént kapnak a szervek, ezáltal gyorsabban kell dolgozni a szívizmoknak=>>szapora szívverés.

2011. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2011. szept. 7. 23:59
 4/5 anonim válasza:

vitaminkúra

rendszeres étkezés

+ sport..


:) ennyi kellene

2011. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendszeres étkezés és sport (heti 4 alkalommal futok 3km-t) megvan. Akkor a vitamin jöhet még szóba. Köszi! :) Dokinál még mindig nem voltam, mert elkezdődött a suli, és visszaköltöztem az albérletbe. :/
2011. szept. 28. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!