Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen tünetei vannak ha...

Milyen tünetei vannak ha valaki nem bírja a zsíros ételeket?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre ha zsíros ételt eszem akkor utána hányingerem van.Zsíros ételre gondolok mint húsleves,pörkölt.Mit tudok tenni?Mert ez az állandó hányinger utána nem valami jó.
2009. ápr. 20. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát a hányinger az biztos jele annak, hogy undorodsz valamitöl. Lehetséges, hogy a pszichéd játszik veled. Hogy jobban értsd. èn például ha disznóhúst eszem, egy bizonyos adag után ugyancsak hányingert érzek, mindegy hogy van elkészítve nem tudom miért, de a legjobb megoldás ha nem eszel olyat amitöl hányingert érzel.

amúgy apukám sem bírja a zsíros, nehéz ételeket, nála erös görcsök jelentkeznek a máj környékén, izzadás, rosszabb esetben nehéz légzés.


Amit ajánlani tudok használj fözéshez olivaolajat kis mennyiségben, semmi képp zsírt! sovány húsok, zöldség.

remélem valamennyiben segítettem

2009. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!