Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszakás műszakra valami...

Éjszakás műszakra valami tipp, hogy ne legyek full káó?

Figyelt kérdés

Éjszakás műszakba vagyok cnc gépkezelő, de halál fáradt szoktam lenni, és nappal nem tudok aludni még Xanax-al is max 6 órát.

A munkahelyemen viszont folyamatos talponlét van, és le sem tudok ülni.


2011. szept. 5. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg kávé, azt 5 perc alatt meg lehet inni, annyi szabadidőd meg talán lenne mondjuk 1-2óránként, vagy valahogy. Ha nem hangosak a gépek vigyél be valami zenelejátszót, rakj be zenét és énekelj, vagy csak dúdolgass magadban. Remélem tudtam segíteni. Minden jót!

2011. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor folyamatosan nyomtam a napi 18óra melót a koffeintabletta segített.Patikában meg gyógynövényboltban lehet kapni kb 4-5száz ft egy dobozzal.Egy szem 100mg koffein szóval ütős.Volt hogy 3asával kellett szedni de ébren tartott.
2011. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kávét sajna semmilyen formában nem fogyasztok, és füldugót használok, úgyhogy a zene is kilőve.

Egy időben azzal szórakoztam, hogy nem csukom be a gép ajtaját, és bent hagyom a kezem minél tovább, de megpróbálok kihúzni még mielőtt elindul a gépezet, hátha kicsit felébredek, de hosszú távon ez sem jött be, bár nem akarom kísérteni a sorsot :)

2011. szept. 5. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok. Esetleg tea, abban is van némi koffein. Hagyd benne tovább a filtert, illetve fekete teát vegyél. Talán segít valamit. Nem kell melegnek lennie. Otthon megfőzöd, beízesíted úgy ahogy szeretnéd, és elviszed magaddal.

2011. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!