Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok ti a szüzességeteket...

Srácok ti a szüzességeteket egy egy éjszakás típusú történettel vesztettétek el vagy kapcsolatban voltatok és a párotokkal?

Figyelt kérdés
ÉS megéri várnom az igazira? 16/F
2011. máj. 7. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Egyéjszakásnak indult, de kapcsolat lett belőle.

És nem éri meg várni.

2011. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Én három évi együtt járás után, az első barátnőmmel. 18 voltam. Megéri várni. Egy életre szóló élmény.
2011. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
nem éri meg, egy fiúnak sem :D jó csaj legyen, de nem feltétlen az igazi
2011. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudnod mit akarsz. Ez nem verseny...

Ha neked egyéjszakás is jó, mert csak dugni akarsz már végre akkor keress olyat. Ha normális kapcsolatot akarsz, akkor meg keress olyat és vele veszítsd el. Ő is értékelni fogja hogy az első lesz. Szerintem megéri. De tényleg, ezt neked kell tudnod. Én az egy éjszakásakat kihagyom az életemből, mert nem látok benne semmi jót.

2011. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy éjszakásnál veszítettem el hát meg is bántam igaz a csaj is csak egy éjszakást akart. Aztán 1 hónappal később megismertem egy lányt akivel őrülten dúlt a szerelem és hát ő velem volt először :S én meg bánom hogy egy éjszakásom volt korábban, 1 hónapot kellett volna ki bírnom, de hát kinek mi.
2011. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!