Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap férjemnél erős fejfájás...

Tegnap férjemnél erős fejfájás kezdődött ebéd után, majd hányt is. Elmennétek neurológiai kivizsgálásra, ha azt állítja nincs más tünete?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én először háziorvoshoz mennék. Ha az úgy gondolja, úgyis elküld kivizsgálásra. De lehet más oka is, nem csak neurológiai.
2011. szept. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most ugye egy markáns hidegfront érkezett. Ez is kiválthat fejfájást. Máskor is volt már ilyen? A gyakoriság is fontos. Mindenesetre figyeld, jól van-e. Ha ismétlődik, akkor orvos!!!
2011. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Decemberben egyszer volt már.Szokott a feje is fájni, bár nem túl gyakran.
2011. szept. 6. 09:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma olvastam, hogy még írtál. Nem írtad hány éves. De talán mindegy is. Vérnyomása rendben van? Szerintem magas vérnyomásnál lehet fejfájós az ember. Nem vagyok orvos, nem akarlak megijeszteni (nagyon), de szerintem egy fájás hátterében komoly dolgok is meghúzódhatnak. Egy rutin vizsgálat, amire elküldi a háziorvos, ártani nem árt. Egy vér- és vizeletleletből sok minden kiderül. A vérnyomását azonnal megmérik. Szóval ne hagyd annyiban a dolgot. Lehet, h. egy nagyobb bajt előztök meg vele. Egy bizonyos kor felett nem is árt, ha az ember évenként elmegy ellenőrzésre. (Ha már egy életen át fizettük az eü. hozzájárulást. Nekem ennyi jár! Én ezzel így vagyok.)

Szóval ne vegyétek félvállról. Aztán érdekelne, hogy mi volt a baj.

2011. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!