Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől krákogok? (Kérdésed túl...

Mitől krákogok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Semmiféle betegségem nem volt a közelmúltban és most sem vagyok az és mégis pár napja olyan érzésem van a torkomban ha nyelek, mintha nem menne le a nyálnak a fele és fent marad a torkomnál, amit mindig visszakell krákogni...Ez mitől lehet? Félek..Kérlek segítsetek!

18/L


2011. szept. 7. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Cigizéstől szoktak általában krákogni, de lehet, hogy csak hosszó időt töltöttél füstös kocsmában, vagy hasonló..esetleg valami virust felszedtél, ami okozott egy kis torokgyulladást.

Gargalizálj sós vizzel. A só feloldja a váladékot és fertőtlenit is. Na meg ott a jó öreg negro cukorka :)

Szerintem nincsen komoly bajod.

2011. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem cigizem, nem járok füstös helyre...
2011. szept. 7. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
én is ugyan ezzel küzdök és én se cigizek :S
2011. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor mitől lehet? Veszélyes? Menjek orvoshoz?, mert engem nagyon zavar, ilyen még nem volt, vagy mégis orvos nélkül, ki tudná, hogy mi az, ami ezt elmulassza????? Fertőzés lehet a torkomba vagy mi?
2011. szept. 7. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem meg túl sok nyálam van. Kérsz? :D
2011. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


[link]

2011. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jujj utolsó köszi szépen, ahogy elolvastam valószínű garatgyulladásom van, lehet elmegyek vele orvoshoz és, akkor ad vmit, ami meggyógyítja ;) Sokat segítettél, mostmár annyira nem félek...:) Hála neked :D
2011. szept. 7. 22:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen :)
2011. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!