Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Annyira üres vagyok! Valami...

Annyira üres vagyok! Valami hiányzik, aminek lenni kéne de mégsincs! Magányos vagyok! A páromra nem számíthatok! Ő nem ért meg! Vagy nem fogja fel mi zajlik bennem! Már nem bírom! Lassan megőrülök! Senkim sincs! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleimmel soha nem voltam beszélgetős viszonyba!Barátaim nincsenek!Akik voltak azok nem voltak igaz barátok!Nincs kivel beszélgetnem,nincs kivel megosztanom a gondjaimat!Ez már lassan felemészt!:-S

Alvás problémáim is vannak és még sorolhatnám!

Egy pár bíztató szó jól esne!Vagy már nem tudom mitől lennék jobban!Szar helyzetbe vagyok!Nem rég költöztem el otthonról a párommal de sajna itt sem jobb a helyzet!Vele sem és más ügyben sem!Nem törődik velem!Pedig szükségem lenne rá!Ezt ő is tudja mert sokx mondtam neki,de tesz rá nagy ívben!


2011. szept. 9. 14:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Remélem, kopik már a futócipőd talpa!
2011. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
:) Még nem igazán!Elkezdtem pszihológushoz járni!:( Muszály volt!Októbertől pedig lesz munkám úgyhogy a futás mellőzve!Helyette napi 40perc(oda-vissza) séta lesz míg kiérek a melóba!:) Köszönöm hogy válaszoltál,azt hittem miután írtam mennyi idős vagyok már nem veszel komolyan!
2011. szept. 27. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!