Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megőrülök, mert nem bírok...

Megőrülök, mert nem bírok aludni már több mint egy hete normálisan! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyton köhögök, hol szárazon, hol hurutosan. De egy biztos: rám tör egy olyan érzés mintha mindjárt megfulladnék. Az orvos nem mond semmi konkrétat (ahogy általában az orvosok..), csak írja fel a köptetőket amik közül egyik sem használ. Nem tudtam egy jót aludni már egy csomó ideje, és kimerült vagyok. Mit ajánlotok?? (Amúgy asztmás vagyok.)
2011. ápr. 19. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is szedjél folyamatosan naponta több ezer mg C-vitamint. Másodszor ne!!!fogyassz semmiféle tejterméket, és estefelé már ne fogyassz cukros ételeket, cukorral lészült italokat.(asztmásoknak kb.3-4ezer mg az adag C-vitaminból)
2011. ápr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párásítót próbáltad már? Illetve nekem szokott használni elalvás előtt egy mentolos cukorka.
2011. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A c-vitamint én is ajánlom. Sajnos itt az allergia szezon is, meg mostanában nagy mennyiségű por érte el hazánkat, biztos az is rátesz egy lapáttal az állapotodra. Ha asztmás vagy, akkor biztos van valami belégzőporod vagy sprayd, az sem használ? Mert akkor másik fajtát kéne íratni a tödőgondozóban/allergológián.
2011. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél új ágyneműket, hátha a régi "ük-ük-anyánk párnája" a ludas.
2011. ápr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem használ a ventolinom, mert a szorítást nem a tüdőmben érzem hanem így valahogy a torkomban. Szörnyű!! Amugy tök vicces mert most sírom vissza azt a bizonyos ük-ük anyánk párnáját... A nem rég vásárolt párnán egyszerűen nem tudok aludni, szóval még ez a köhögés is rá tesz egy lapáttal. A régi párnán milyen jókat aludtam!! Köszönöm a segítségeket! :)
2011. ápr. 19. 08:19
 6/7 anonim válasza:

Én B-komplexet szedtem kb. fél éve amikor ugyanez volt a problémám és pár nap alatt rendbetett! mondjuk nem árt ha egy kis magnéziummal rásegítesz:)

Itt találsz róla egy részletes leírást:

[link]

remélem segít! :)

2011. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom!! :)
2011. ápr. 19. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!