Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi segítene rajta? Gyógyszer,...

Mi segítene rajta? Gyógyszer, vagy más?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor rossz a közérzetem,szinte minden nap.Fáradt vagyok,nincs kedvem semmihez,néha halálérzetem van(mintha mindjárt megfulladnék,leállna a szívem)Kedvtelen vagyok teljesen.
2011. szept. 9. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van már több éve, sokszor olyan mintha a halálom közel lenne, ezt még leírni is szörnyű, próbálom kiverni a fejemből, egyébként nekem a pszichiáter ajánlotta a 2*2dl citromfű teát és 2*1 Magneb6-ot, jók, csak az a baj sokszor nem iszom a teát, de amikor iszom akkor nagyon jó!!!
2011. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

orbáncfű tea a depresszióra, de ha úgy érzed, hogy nyugtató kéne, ( ha nem tudsz elaludni, akkor 1:1 arányban macskagyökér-komló tea, naponta 1 pohárral lefekvés előtt) ideges vagy, akkor 1csésze komló tea javasolt!

remélem segítettem


az orbáncfüvet nem javaslom más teával inni

2011. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján ez lehet pszihés betegség is.Mindenképp menj el előszőr a háziorvoshoz.Kérj beutalót vérvételre ezalapján kiderül van e szervi bajod ha nincs irány egy pszihológus!
2011. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ui.: a citromfű gyengébb, mint az általam felsorolt teák. először használj citromfüvet, ha nem vált be, akkor térj rá az enyémekre, de ha reggel nagyon fáradtnak érzed magad, és úgy hogy húz a fejed lefele, akkor hagyd abba alkalmazásukat, és térj vissza a citromfűre, vagy a komló teára!
2011. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem azt mondta a pszichiáter, hogy az orbáncfüvet nem ajánlja, mert tud bajt csinálni, bár nem mindenkinél!!!
2011. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Dragon citromfű tea 25 db-os filtertea megfelelő?
2011. szept. 9. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó szerintem bármilyen, én nem filtereset használok, hanem amit le kell szürni, de persze hogy jó lesz, az a lényeg, hogy citromfű legyen!!!
2011. szept. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!