Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet olyan, hogy ugyanaz a...

Lehet olyan, hogy ugyanaz a mennyiségű gyógyszer már nem hat? És ha igen, lehet rajta emelni?

Figyelt kérdés
2* 0,5 mg Xanaxot szedek, 20 mg Citapramot (antidepr.) és 15 mg Mirzatent (antidepr.), fél éve, és úgy érzem, hogy ami eddig segített, már meg sem kottyan. Ez lehetséges? Erősödik a depresszióm is. Ilyenkor mi a teendő? Emelni kell rajta?
2011. ápr. 7. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen számtalan gyógyszernél van, vagy emelni kell az adagot vagy másik gyógyszert kell választani.
2011. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen gyógyszereknél ez törvényszerű, főként a xanax esetében. De ne magadtól emelj az adagon, keresd fel az orvosodat, mert a cél mindig az hogy az ember leszokjon ezekről, és ha önkényesen nagyon megemeled, nagyobb baj is lehet belőle.
2011. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, az elején folyamatosan emeltük? De fél év jól működés után is előfordulhat, hogy néhány hét alatt úgy érzem, hogy már teljesen hatástalan?

És a doki megemeli, ha kérem?

2011. ápr. 7. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben indokoltnak tartja igen, vagy változtat.
2011. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyógyszert kellene váltani. Én négy évig szedtem ugyanazt az adagot. Valami nálad nem jó.
2011. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Eddig nagyon jól használt, ezért nem értem, mi történhetett? :-(
2011. ápr. 8. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!