Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! Nagyon fáj jobb...

S. O. S! Nagyon fáj jobb oldalt a nyakam és a lapockám között, alig tudom mozgatni a fejem, lehet elaludtam, de ilyen szúró fájdalmat érzek, és a jobb karom egy nagyon kicsit zsibad. Ez el fog múlni?

Figyelt kérdés
Lehet vmit csinálni vele, mert nagyon félek, hogy vmi bajom van
2011. jún. 10. 12:15
 1/9 anonim válasza:
Hat szerintem menj orvoshoz de gyorsan.
2011. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem te hipochonder vagy.:D
2011. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hipohonder, miért lennék? Mert baromira fáj a nyakam?
2011. jún. 10. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy imádom az ilyen kérdéseket:D"Mit tudok vele csinálni??? hova menjek" Menj orvoshoz ba*meg.Honnan szop*uk ki hogy mi a bajod? Ja tippelgethetünk,de azzal aztán ku*va sokra mész.Nem véletlenül találták ki az orvost
2011. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
biztos hogy csak elfeküdted. de szerintem ha keddig nem múlik el akkor mindenképpen menj orvoshoz. azért mondtam hogy kedden mert ugye most hétvége lesz hétfő meg pünkösd. de ha keddig nem múlik el akkor biztos hogy nem csak elfeküdted.
2011. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
12:30 És mivan, ha vkinek volt már ugyan ilyen baja, és az tud segíteni? Erre nem gondoltál? Aki válaszolt, annak köszi, akkor várok egy kicsit, és ha rosszabbodik, vagy nem múlik el, akkor elmegyek orvoshoz
2011. jún. 10. 12:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Az is csak egy tipp lenne.:D Mert mivan ha neked teljesen más bajod van?:D
2011. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de jobb, mint tehetetlenül ülni..orvoshoz nem tudok per pillanat menni, mert 1. azt se tudom hova kell ilyenkor menni, 2. mert a város másik részén lakom
2011. jún. 10. 12:45
 9/9 Smartguy86 ***** válasza:

Ha mást nem érzel magadon, pl nehéz levegővételt, vagy ilyesmi, akkor csak elfeküdted! Masszírozd ki, mozgasd a fejed, nyújtsd a nyakizmodat úgy, hogy húzod a fejed óvatosan az ellenkező irányba!


Ha van otthon valami izomgörcsre, akkor kend be azzal - pl Richtofit sportkrém

2011. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!