Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Stressz alapú izzadás lenne?

Stressz alapú izzadás lenne?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy izzadok de sokat, jó, ez a korral jár de nemhinném hogy ennyire, néha tenyérnyi izzadtságfolt van a hónom alatt, tesin sem szoktam annyira izzadni pedig csinálom a feladatokat rendesen. Amikor hazajövök, semmi nyoma az izzadásnak, a pólóm megszárad és suli után semmi...Ez lehet az iskolában lévő stressz miatt is? 16 éves vagyok, és szoktam tanulni tehát még az miatt sem lehet hogy tejóég nehogy én feleljek, mert ha felelnék, tudnám az anyagot, szóval, ha ez stressz alapú, tudtok ajánlani valami stresszoldót, és nem gyógyszerekre gondolok, hanem pl fejmasszázs, stb...
2011. szept. 12. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lehet de Solutio antisudorica. A gyógyszertárban párszáz forintért lehet kapni.
2011. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!