Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezt okozhatja idegesség,...

Ezt okozhatja idegesség, stressz, idegi probléma? (több lent)

Figyelt kérdés

Napok óta nagyon rosszul vagyok, nem alszom mert szorongás tör rám )mikor már majdnem álomba merülnék, akkor hirtelen "megijedek", és remegek, hasamba hangyák mászkálnak (vagyis mint mikor stresszes állapotba kerül valaki :P) Tegnap is rám tört, pedig vettem be gyógynövényes nyugtatót. A homeopátiás szorongásra való bogyók segítenek (azt nem tudom, hogy tegnap segített e volna, mert nem mertem a kettőt egyszerre bevenni).

Nagyon zavarnak a fények, ezektől is rosszul lét lesz rajtam, émelygés meg ilyenek :P, meg persze idegesség szerű valami. Olyan ebben a néhány napban, mintha álmodnék, tompábbak a hangok, meg úgy minden :P. Nagyon zavar már. 18 vagyok. Szerintetek ez mi lehet, valóban csak a stressz készített ki ennyire? Ha nem mi lehet? ... amúgy feszít a fejem néha, egyszer a tarkómnál, egyszer a homlokomban, meg a fogaim is, lehet hogy valami betegség jönne ki rajtam de nem tud?


2011. szept. 29. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Emlékeztetnek a tünetek kicsit a migrénre, de gondolom nem az, mert nem írtad, hogy fájna a fejed...

Amúgy idegi alapon a világon minden tünetet tudsz produkálni, egészen a hányástól a hajhullásig, stb.

2011. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hú ezt mintha èn irtam volna, nekem is minden bajom van, este 8-9 òrakor màr àgyba vagyok, forgolódok vagy 1-2óráig és reggel màr 7 felkôlök, ilyen szorongàs jön ràm.
2011. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy ilyenkor kevésbé érzem a testem, olyan mintha bent temetkeznék valahol mélyen (ez irtó hülyén hagzik, de érdekes érzés :P), és ma délelőtt is vettem be ebből a szorongás elleni homoepátiás bogyóból, és sokkal jobban lettem ... nem tudom hova tenni a dolgot :P. De majd megyek vérvételre, talán ott kizárják a szervi gondokat.
2011. szept. 29. 18:21
 4/15 anonim ***** válasza:

Vérvétel felesleges. Homeopátiás bogyó az mi akar lenni? Nyugodtan kiírhatod Sedatif , Valerina?


"Olyan ebben a néhány napban, mintha álmodnék, tompábbak a hangok, meg úgy minden""nagyon rosszul vagyok, nem alszom mert szorongás tör rám "+ idegesség


Figyelj, én eddig ezt nem vettem észre ,de manapság annyian ilyesmire panaszkodnak. Én: Rosszul vagyok, szorongás,idegesség, mintha álmodnék. Detto. Ez most komoly ,hogy neked is ez van? A sok ":P" meg az írásmódod gondolom nem olyan vészes. Én ugyan erre panaszkodtam, ma írtam ki egy kérdést jó hosszú lett. Nem másolom be nem hozom rád frászt. De nekem 1 hónapja tart eleinte azthittem bemesélem magamnak aztán pánikbetegség aztán skizofrénia. Nos már pár napja jól voltam ,de hétvége óta annyira rámtört ,megint depressziós tüneteket is produkáltam szóval megjártam a "hadak útját".

2011. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A mai nap folyamán minden létező érzelmi spektrum minden egyes lépcsőfokát megjártam, úgyérzem mára befejeztem. Majd meg őrültem aztán táncoltam örömömbe aztán csapkolódtam mérgembe hogy miért? Nem tudom. Mert "sz*rul vagyok" . De hazajöttem anyámékhoz és annyira leb*sztak ,hogy rájöttem mindent magamnak köszönhetek. Nem vagyok pánikbeteg sem skizofrén és a mai nap folyamát 50x is megállapítottam ,hogy megőrültem vagy meg fogok és ez biztos- nos ezen is túltettem magam. Egyet tanácsolok mint idióta aki belehajszolta magát ebbe a "betegségbe" : - Ne menj el orvoshoz (ha nagyon rosszul vagy akkor persze igen mert lehet,hogy nem az a bajod mint nekem), és véletlenül se meséld be magadnak ,hogy agyrákos vagy meg ilyesmi , ha tudod magadról ,hogy visszafogod magad, elfojtod a dühödet nem azt teszed amit TÉNYLEG szeretnél akkor változtass ezen.
2011. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én tudom ezt magamról, kerek 1 hónapja "álomba" vagyok , Hála a Jó Istennek nem folyamatosan, van amikor teljesen jól vagyok ,de ma nagyon előjött. Szerintem új (vagy nem új) társadalmi betegség lehet ez , én is 18 leszek és sokat gondolkodtam az élet céltalanságán, nem tudom mi akarok lenni "ha nagy leszek" meg ilyesmi. Szerintem ne rágd magad, élj úgy mint az előtt, lehet kicsit én túl-dramatizálom de nekem az egész életem le pergett a szemem előtt ebben az időben és annyira kétségbeestem ,hogy kétségbe vontam azt is ,hogy egyáltalán létezem. :S

Csak te változtathatsz AKÁRMI bajod is van.

Nekem ma 1 hónapnyi szenvedés után nyílt ki a világ és nem hittem volna ,hogy újra normális leszek , szinte éreztem ahogy visszakaptam a tudatom. Nekem elhiheted , nem érdemes belehajszolni magad. Neked sincs SEMMI BAJOD.


Bocs ez megint hosszú lett :D

2011. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez az állapot (olyan érzés mint az álom, minden valótlannak, idegennek tűnik) a derealizáció/deperszonalizáció. Sajnos többször is volt már részem benne. A jó hír az, hogy ki lehet jönni belőle! Csak az segít, ha tudatosan elfoglalod magad. Idővel elhalványul, ha nem veszel róla tudomást.
2011. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tudatosan elfogadod magad? Ezt ,hogy érted utolsó?
2011. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt írtam, hogy elfoglalod magad (nem elfogadod). Nekem csak ez segít az ilyen idöszakokban. Próbálok a lehetöségekhez képest mindent úgy csinálni, mint akkor, amikor nem volt ez az érzés. Egy idö után aztán elhalványul az érzés. Rájöttem, hogy semmiképp sem szabad görcsösen akarni, hogy elmúljon, mert csak rosszabb lesz.
2011. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ma voltam vizsgálaton, és végül generalizált szorongás állapítottak meg nálam. Most már csak meg kell várnom az első kezeléses/valódi szakemberes alklamat, ami 1 hónap múlva lesz (nem sietik el, de jobb később mint soha xD)
2011. okt. 3. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!