Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó fáradtság érzet,...

Állandó fáradtság érzet, folytonos kialvatlanság mitől lehet, és hogyan szüntethető meg? Valami vitamin?

Figyelt kérdés
Hét közben napi 6-7 órát alszom éjjel, nem iszom, és nem járok sűrűn szórakozni. Focizom tehát a friss levegő is megvan ( heti 3 edzés, 1 meccs). De akármennyit is alszom mindig ugyanolyan fáradt vok, még ha hétvégén későn kelek is és nem csinálok különösebben semmit otthon. Valami vitaminnal lehetne javítani kicsit ezen??
2011. szept. 13. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha teheted, csináltass vérképet, nem vagy-e vérszegény.
2011. szept. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A sportolás stressz a szervezetnek.Gyengíti az immunrendszert. Mindenképpen multivitamin és ásványi anyag pótlás. Étrend változtatás több fehérje, szénhidrát.
2011. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
utolsó ezt hogy érted?a sport nem tesz jót?akkor mért jön minden orvos ezzel hogy sportolj sportolj sportolj!!!!???
2011. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt írta: ( heti 3 edzés, 1 meccs).

Gondolom egyik sem 1 órán át tart és nem csak karkörzésből áll. Tehát ha úgy vesszük a szervezet elég nagy igénybevételnek van kitéve.

Ha nem elegendő a táplálékkal bevitt kalória, vitamin, ásványi anyag akkor bizony ezek a tünetek jelentkeznek.

A testépítők sem hülyeségből esznek táplálékkiegészítőt, hanem azért, mert normál kajával azt lehetetlen pótolni

amit edzésről edzésre elhasznál +fejlődjön is.

Ha belegondolsz akkor kiderül, hogy ha legyengül a szervezet akkor az immunrendszer is.

2011. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ja köszi a választ ,értem már mire gondoltál.

Csak azon lepődtem meg hogy azt írtad hogy "stressz" a szervezetnek.

Azt gondolná az ember, hogy aki sokat sportol jó erőben, kondícióban van.De akkor ezek szerint nem mindig igaz ez.

2011. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 indian17 válasza:
Mennyire vagy híve a természetes gyógymódoknak? Ha úgy gondolod tudók rá +oldást. Én is hasonló problémával küzdöttem.
2011. szept. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
engem érdekelne!
2011. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
engem is..
2011. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Érdekelne igen. Bocs de mostanság nem néztem fel az oldalra. :)
2011. szept. 25. 13:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Vérszegénység
2018. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!