Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy négy éve,...

Miért van az, hogy négy éve, minden szeptember második vagy harmadik hetén kegyetlen náthás leszek? Pszihés alapon is lehet? 18L

Figyelt kérdés
Még bőven tanulok,szeretek is tanulni(bár az osztályközösséget kevésbé szeretem),és mégis minden éven kiüt egy erős nátha... mint most is...
2011. szept. 13. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, ilyenkor mindig sok a náthás ember, de allergiaszezon is van.


A szeptemberi nátnáról itt van egy érdekes 2007-es cikk:


[link]

2011. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Allergia!Én is szenvedek benne!Miden évbe aug 20-a környékén érkezik s eltart szept végéig.
2011. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok allergiás,ez a tipikus fulladós,krákogós zöldköpetes nátha lázzal és rossz közérzettel... a következő januárban lesz-merthogy az is rendszerinti nálam...
2011. szept. 13. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Egy cipőben járunk!! Engem is pont mindig a suli második-harmadik hetében kap el a lázas-kenyetlentorokfájós-köhögős-köpködős betegség...

Valószínűleg picit gyengébb az immunrendszerünk, és ez, hogy 20-30 emberrel össze vagyunk zárva több órára és szívjuk a "bacis levegőjüket" kicsit megvisel... Ez komoly, nekem a biológia tanárom mondta még annak idején! :)

2011. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Unokám is szombatra beteg lett, hőemelkedés, torokfájás, rossz közérzet, 1 hét suli után.
2011. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

úgy látszik nem tetszettek az eddigi válaszok. Arra következtetnék, hogy te azt szeretnéd, hogy valaki megerősítse azt az ötletedet, hogy pszichés alapon is lehet.

Mert te azt gondolod/ tudod, hogy ilyen alapon van, de könnyebb, ha ezt más is megmondja neked.

Csak tévedek, vagy van valami a dologban?

2011. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak ötleteket keresek,alternatívákat,mert hogy mindben van valami...
2011. szept. 16. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!