Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez influenza, vagy valami más...

Ez influenza, vagy valami más vírus, ugye?

Figyelt kérdés

Vasárnap kezdődött. A tünetek:


torokfájás: vasárnap reggeltől, aznap este és hétfőn egész nap nagyon (aludni is alig tudtam tőle), kedd óta enyhül;

rossz közérzet (fejfájás, arcfájás, fogfájás): főleg hétfőn és kedden, hullámzó;

láz: nem volt szerintem, nem éreztem súlyosnak, szerda (ma) délelőtt mértem 36,9-et;

tüsszögés, orrfolyás: kedd óta egyre jobban;

mandulák fájnak: szerda reggel óta;

száraz köhögés: kedd óta;

izom- és végtagfájdalom: nincs;

torokpír: van, hétfő óta enyhül.


Aspirin C-t szedtem, öblögettem sós vízzel, cserszömörcés fertőtlenítővel, szopogattam mebucaint, ittam gyógyteákat.


2011. szept. 14. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha orvosit végeztem volna sem tudnám megmondani, a háziorvosod is onnan tudja megmondani, ha belenéz a torkodba. Ez bármi lehet, vírus, bakteriális fertőzés, vagy csak van egy lyukas fogad és mellé megfáztál.

De a kérdésedre válaszolva nem valószínű, hogy influenza mert nincs szezonja és magas lázad lenne.


Menj le az orvoshoz, mert ha ezek nem szedtek rendbe nem valószínű, hogy magadtól helyrerázódsz. Ha nem akarod, hogy kiírjon kisírod, hogy most nem hiányozhatsz.

2011. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyesmi volt pár hete.Lázam nekem se volt de olyan érzésem volt mintha lenne.Még kicsit érzem a gyengeséget pedig 2 hete kezdődött,de azért jobb már.aszpirint meg koldrexet ittam,meg mebukain,meleg mézes tea.
2011. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ja és nálam is fejfájás,arczsibbadás,torokfájás,köhögés,nhezeben vettem a a levegőt.
2011. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hogy minden influenza lázzal jár e amúgy,ezen én is elgondolkodtam,hogy nekem is az van e.
2011. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most olvasom a neten, hogy van valami "nyári nátha", ami majdnem olyan, mint az influenza, csak nem jár lázzal. Tuti ilyenem van, szerencsére már múlóban. Kicsit még köhögök, a hangom nagyon rekedt, de fájdalmaim már nincsenek.
2011. szept. 16. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!