Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes beadatni az új influen...

Érdemes beadatni az új influenza vírus (h1n1) elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Én eddig sem adattam be az oltásokat,ezután sem fogom.Az egész csak azért van,hogy fogyjon az oltóanyag.Eddig is haltak meg influenzában emberek,most is fognak.De nem többen,mint az előző években.
2009. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemes! többet árt mint használ! ne adasd be!
2009. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem adatom be, sem magunknak, sem a babámnak! Mégha az orvos ajánlja neki akkor sem. Neked is ezt tanácsolom!
2009. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én nem adatom be magamnak az oltást!
2009. okt. 9. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elégé megoszló vélemények vannak efelől. Még én se tudom eldönteni, hogy érdemes-e. Úgy tudom, hogy intenzív osztályokon be kell oltani a betegeket. Tehát ezek szerint legyengült betegeket érdemesebb, az egészségeseket talán kevésbé.
2009. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a legyengült immunrendszerű embereknek szükséges az oltás,ha Te egészséges vagy akkor sztem felesleges!Én se fogom beolatatni magam az tuti!!
2009. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag ajánlani kell, orvosilag meg nem az a helyzet.
2009. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!