Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi csináljak h. jobbak legyene...

Mi csináljak h. jobbak legyenek a hétköznapjaim?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabb a közérzetem egyre nehezebben birok az érzéseimmel.Mindennap letört vagyok már barátaim sincsenek nagyon.Idén meg is buktam és most még nehezebb az életem.Reggelente amikor utazom vagy sétálok és emberekkel találkozom úgy érzem figyelnek és össze súgnak ellenem.A mai nap is csak úgy könnyezni kezdtem és leszálltam a villamosról és persze el is késtem...De ez így nem mehet mi csináljak?
2011. szept. 16. 17:25
 1/4 Rheeza ***** válasza:
100%
Megrögzötten összeesküvés elméleteket szősz az agyadban ? Plusz ha összebeszélnének a vadidegen emberek az utcán akiket nem is ismersz miért érdekel ?:D Megbuktál ? JAJ NE ! A múlton lehet filozofálni, de nem érdemes sokat, nem tudod megvariálni, a jelenbe, és jövőbe tekints, és ne hátra fele nézz. + Találj valamilyen hobbyt ami leköt, ha nem vagy az a túlságosan szociális beállítottságú egyén.
2011. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a múlton filozofálok már régóta aszem 15 éves koromban kezdődőd ez az egész.Hobbim pedig van...de azért köszönöm a válaszodat!
2011. szept. 16. 18:00
 3/4 Evele123 ***** válasza:
És van párod is, akivel megoszthatod a bánatod? Kettesben sokkal könnyebb minden.
2011. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen!De nem mondok el semmit neki nagyon legalábbis ilyen téren...hee...mondjuk másoknak se...igyekszek vidámnak kiegyensúlyozottnak tűnni csak sokszor csak úgy magamba roskadok és ehhez még társul a fóbiám...
2011. szept. 21. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!