Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz hogy az anorexiások...

Igaz hogy az anorexiások vattát esznek azèrt, hogy ne legyenek èhesek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Fogalmam sincs, nem vagyok anorexiás, de szerintem nem igaz. Fura komplikációkhoz vezetne.
2011. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Akkor már inkább vattacukrot. :)
2011. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Sajnos igaz. A vatta nem ürül ki valami hamar a szervezetből. Sokszor csak akkor ha az illetőnek kimossák a gyomrát. De hát, ha nem ürül ki, nem éhes :/
2011. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Az anorexiások üres, ízesítetlen levest esznek pálcikával.
2011. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem törvényszerű, de biztos van, aki ilyen hülye. Papírt szoktak még.

Meg olvastam egy kiscsajról, aki hajat evett. Aztán jól fel is fordult, boncoláskor meg kb olyan valamit szedtek ki a gyomrából, mint amit a mosdó szifonjában találhatsz.

2011. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most döbbentem rá, hogy a nagymamám anorexiás volt. Ő is ilyeneket evett, és most, hogy így belegondolok, nagyon sok más tünet volt igaz rá is. Basszus. Most lefagytam. :S Olyan is rémlik, hogy tűket nyelt le, de ebben nem vagyok biztos. A vatta és a haj tuti. :(
2011. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az anorexiások szögeket is lenyelnek..:S
2012. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a szöget nemhiszem, met se étvágyat nem csillapít, és még nehéz is :D
2012. jan. 8. 21:18
 9/9 anonim válasza:
Szerintem csak a nagyon ostobák esznek vattát, vagy az előbbiekben felsorolt tárgyakat. Inkább csordultig isszák magukat vízzel, vagy kávéznak, azokban úgy sincs semmi kalória.
2012. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!