Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kb 3-4 órája megakadt a...

Kb 3-4 órája megakadt a torkomon egy szálka, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem megy le, rengeteg kenyeret ettem meg vizet ittam, meg van akadva a torkomon, nagyon kellemetlen, fáj, nyelni alig tudok. Bemenjek az ügyeletre? Ott mit csinálnak, hogy szedik ki?

33/N


2011. okt. 2. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak elkellene menni, mert most így akarsz lenni? Nehogy kiszúrjon ott valamit.
2011. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el minél hamarabb, mielőtt komolyabban megsért, átszúr valamit!
2011. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj be az ügyeletre, nehogy valami komolyabb bajod legyen.
2011. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
menj a traumatológiai ügyeletre. csipesszel kiveszik, de már ne egyél semmit, mert lehányod őket.
2011. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
dokihoz!
2011. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már lement, csak megkarcolta a gégéd, vagy mandulád (ha van), és ezért úgy érzed, hogy még mindig ott van. De mutasd meg az ügyeleten!
2011. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a bátorítást, elmentem a dél-pestibe (5 percre van tőlünk busszal), felküldtek a gégészetre, ott dokinő megnézte, már nem látta benne, hanem csak a szúrást. Úgyhogy kedves utolsó, neked volt igazad.

De k...ra fáj. Nem tud vele mit csinálni, fájdalomcsillapítót vehetek be.

2011. okt. 2. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!