Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Féloldali nyelési panasz,...

Féloldali nyelési panasz, miért nem múlik?

Figyelt kérdés
Több hete, hogy kezeltek torok-, mandulagyulladással, a gyulladás és a többi tünet el is múlt, azonban megmaradt egy baloldali gombócérzet a torkomban(vagy nyakamban, nem igazán tudom megállapítani), ami azóta is tart. Szakrendelésen is csak találgatnak, többször voltam már, gégetürközést egyszer sem csináltak. Az idő múlásával egyre jobban aggaszt a dolog, már azt sem tudom hova forduljak vele... Valaki esetleg akinek hasonló tapasztalata ezügyben?
2011. szept. 18. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a gégészeten nem találtak semmit, akkor... Hát, csináltass ultrahangot a pajzsmirigyedről, így hirtelen jobb ötletem nincs. Még ilyen szorító érzést a torokban stressz is okozhat igazából.
2011. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen lehet hogy csak te érzed ugy akkor vagy a stressz vagy lehet reflux is ami felmar egészen a torkodig...persze pajzsmirigy is lehet ha nem múlik menj további vizsgálatra..

igyál teákat,szopogass cukorkákat természetes dolgokat hátha javul..

2011. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a sok megfázástól, fertőzéstől egy nyirokcsomód nagyobb maradt a kelleténél. Néha lassabban csökken a méretük, van, hogy el sem múlik. Nyaki ultrahang látná a pajzsmirigyed is, vagy a nyirokcsomót is.


Járj a dokik nyakára, hogy nem múlik, kénytelen lesz a háziorvosod elküldeni UH-ra, ha kifogy a találgatásból.

2011. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!