Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tippek gyorsabb elalvashoz?

Tippek gyorsabb elalvashoz?

Figyelt kérdés

Miutan lefekszem, kikapcsolok mindent, altalaban 4 vagy tobb oraba is beletelik, mire sikerul elaludnom faradtsagi szinttol fuggetlenul. Az ok az, hogy nem tudom leallitani az agyamat. Egyfolytaban jar. Stresszes nem vagyok, teaval mar probalkoztam, de az nem hasznalt, mert az stresszre/faradtsagra jo inkabb. Valami otlet/trukk esetleg? 'Mielott irnatok esti telefonozas/szamitogepfuggetlen s ha mar 8-9 kor lefekszem akkor is nehezen alszom el hajnal 1-2 elott, altalaban 10 kor fekszem.'

Elore is koszonom a valaszokat.


19/L


2011. szept. 18. 23:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

És ha csak éjfélkor fekszel le, és elalvás előtt olvasol, mondjuk 11-től, az ágyban, valami regényt?

4 óra forgolódásnak semmi értelme. Próbáld ki az olvasást, ha így se megy, akkor fordulj orvoshoz, mert ez kezelést igénylő durva alvászavar.

(Ugye kávét, teát, kólát, energiaitalt már nem iszol délután, ha szedsz vitamint, ugye reggel szeded?)

2011. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sokat olvasok es este is szoktam, koffeines cukros vagy szensavas dolgokat nem iszom csak vizet.
2011. szept. 19. 00:05
 3/20 A kérdező kommentje:
Oh, es semmifele gyogyszert nem szedek es enni is maximum este 7-ig szoktam.
2011. szept. 19. 00:06
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt meg kifelejtettem, hogyha ejfelkor fekszem akkor onnan jon a 4 ora. Mondom, akarhogy probalom nem tudom magamat leloni s ez mar evek ota igy van. Mondjuk ez nincs hatassal nagyon semmire, csak nekem nyuglodes az a par ora. Es koszonom a valaszodat.
2011. szept. 19. 00:14
 5/20 anonim ***** válasza:

nem tudom mi bajod, de nekem is ugyan ez és még normális választ nem kaptam én sem

18/f

2011. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem kell gondolkodni komoly dolgokon.

Vacsorázz rendesen meg lefekvés előtt és figyeld meg úgy elfog nyomni az álom hogy észre se veszed és alszol.

2011. szept. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sajnalom, hogy te is ebben szenvedsz, bar vigasztal a tudat, hogy nem en vagyok az egyeduli. ;D
2011. szept. 19. 00:51
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is éjjeli bagoly vagyok általában..,csak reggel nehéz a felkelés..,csak akkor tudok 11-kor aludni ha iszonyú álmos vagyok már:D
2011. szept. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Nem szivesen eszem lefekves elott hasfajas vegett s nem csak komoly dolgok jutnak az eszembe. A minap peldaul szimplan csak a star warsokat porgettem le a fejembe es azon gondolkoztam milyen legyen a hazam minecraftban. :D

2011. szept. 19. 00:56
 10/20 A kérdező kommentje:
En akkor sem. Meg ha egesz este bulizom akkor sem. Sot amugy meg idejon az is, hogy mashol egyaltalan nem tudok az elso alkalommal. Oszt kireken is ha megy kb 4-5 kor mar fenn vagyok. :D
2011. szept. 19. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!