Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tippek gyorsabb elalvashoz?

Tippek gyorsabb elalvashoz?

Figyelt kérdés

Miutan lefekszem, kikapcsolok mindent, altalaban 4 vagy tobb oraba is beletelik, mire sikerul elaludnom faradtsagi szinttol fuggetlenul. Az ok az, hogy nem tudom leallitani az agyamat. Egyfolytaban jar. Stresszes nem vagyok, teaval mar probalkoztam, de az nem hasznalt, mert az stresszre/faradtsagra jo inkabb. Valami otlet/trukk esetleg? 'Mielott irnatok esti telefonozas/szamitogepfuggetlen s ha mar 8-9 kor lefekszem akkor is nehezen alszom el hajnal 1-2 elott, altalaban 10 kor fekszem.'

Elore is koszonom a valaszokat.


19/L


2011. szept. 18. 23:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19 évesen még én is igy voltam,fáradhatatlan voltam!!:D Most nem azt mondom öreg vagyok (31) de már azért több idő kell a pihenésre vagy kellene...:D Majd nálad is eljön az idő;)
2011. szept. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hat remelem is, hogy eljon bar ilyenkor legalabb el tudom oltasni a kotelezo olvasmanyokat. Ez az egyetlen jo benne. Raerek hatarido elott 1-2 nappal elkezdeni. :D
2011. szept. 19. 01:09
 13/20 anonim ***** válasza:
Látod,jó a rosszban!;)Nah Jó8,vízszintesbe vágom magam:D
2011. szept. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
En is leteszem a telefont inkabb elmelkedem azon, hogy mit csinaljak holnap. Koszonom mindenkinek aki valaszolt s jo ejszakat!
2011. szept. 19. 01:22
 15/20 anonim ***** válasza:

én a 18/f vagyok, akkor annyiban különbözünk, hogy én csak úgy tudok elaludni, hogy tele zabálom magam



-


(és ettől nem hízok mert csont sovány vagyok)

2011. szept. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
18 f, nézesd meg a pajzsmirigyed. kérdező helyében meg egy pszichoterapeutát keresnék fel, miután biztosan ki lehet zárni a szervi eredetet (utóbbiról háziorvossal kéne tárgyalni). lehet, hogy nem érzed magad stresszesnek, de valami oka kell, hogy legyen a forgolódásodnak.
2011. szept. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Csak nem sikerul nem lecsekkolnom. Hat en pl ehes sem szoktam lenni nem is eszem sokat nagyon ritka az, hogy azt mondjam ehes vagyok. Nem is vagyok mondjuk sovany de ez alkat kerdese nalam, en az a nem kover nem vekony kategoriaba vagyok, bar regebben igen kover voltam csak kiderult, hogy kevert cukoranyagcserem van igy dietazni kell/kene. Ez de sok off volt tolem hirtelenjeben. :D
2011. szept. 19. 01:46
 18/20 A kérdező kommentje:
Teny, hogy nem erzem magamat annak bar okom lehetne ra. Viszonylag kemeny iskolaba jarok de nagyon nem hajtom/izgatom magamat rajta. Az erettsegi sem akkora para mint amit allitok. Mondjuk csaladi gondok vannak,de nehez elhinnem, hogy emiatt lenne.
2011. szept. 19. 01:51
 19/20 anonim ***** válasza:
Citromfű tea!!! Este két deci és garantáltan jót alszol, több embernek ajánlottam és mindenkinek bevált, én is úgy aludtam tőle mint a tej!!!
2011. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Macskagyökér+komló tea keveréke sem rossz!Úgy alszol pár perc múlva mint akit leütöttek:D
2011. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!