Beteg lennék?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 21:31
 1/10 A kérdező kommentje:

Valahányszor emberek közé megyek, ideges leszek meg flusztrált. Nem tudom miért ott nyüzsög körülöttem az a sok idióta. Mindig arra gondolok hogy mindenki hülye, meg paraszt, meg ilyesmik. Most volt pl gólyaavató. Alapból nem szoktam kijárni sehová az előbbi ok miatt. De tiszta ideg lettem, el is jöttem onnan. Miért van ez? Ne írjatok már f@szságokat kérlek, mert ez eléggé nagy problémám sajnos... )o:

Csajok lenéznek, srácok meg menőbbek. Ilyen gondolataim támadnak először aztán innen fajulnak el a dolgok hogy felidegesítem magam és eljövök onnan.

Mondták már hogy ez hülyeség és csak bebeszélem, de akkor sem tudok szabadulni ezektől a gondolatoktól. Most meg hogy elkezdődött az egyetem jó lenne valami társasági életet élni, de így nehéz. Mit tegyek?

2011. szept. 20. 21:32
 2/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a "Zabhegyező"-t, igazi rokonlélek lenne a srác :). Tényleg baró könyv. Egyébként meg ne tömeggel kezdj, szerezz először egy-egy barátot, és csoprtban menj társaságba, a barátaiddal. Tehát először egy-egy ember :)Remélem segít, de a legfontosabb, hogy legalább tenni akarsz.
2011. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja igen, amúgy ha nagyon nem javul, akkor szakemberhez (pszichológushoz) fordulj.
2011. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

erre majd pont GYIKen kapsz kielégítő választ >.<

amúgy világos amit mondasz, amíg igazán ideges nem vagy csak "elmész onnan" addig szerintem nem betegség, egyébként szerintem ezt kisebbrendűségi érzésnek hívják.

ja és nem hiszem ezen pszichomókus tudna segíteni >.<

2011. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor hogy segíthetnék magamon? Az a gáz hogy olyan társaság nincs ami engem kibírna ha elengedem magam, mert akkor vááááá :D Megállíthatatlan vagyok, meg pörgök mint az állat, és be nem áll a szám. A poénjaimat akkor sem érti senki. Néha örülök ha mondjuk valamire odafigyelnek és nevetnek rajta. Pedig szerintem jók... Szóval ez van. Mit csináljak?
2011. szept. 20. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
vagy keress magadhoz hasonlókat (ez az ideális) vagy pedig legyél kicxsit alkalmazkodóbb, aztán ha befogadtak fokozatosan engedd el magad, és figyeld, hogy hol a határ, ahol esetleg már sok vagy nekik :)
2011. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sokat gondolkodom hogy a körülöttem lévő embereknek az tökéletesen megfelel ami van. Azt hogy ami van azt én általánosságban mondom. De engem valahogy nem elégít ki. Könyvtárban nincs olyan könyv amit keresek, bulik sz@rok, nincs olyan ember akivel kijövök, stb...

Próbálok én alkalmazkodni, de nekem rossz már ilyen sok mindenhez... Ezért kerültem oda hogy inkább akkor itthon vagyok és kész. De ez így nem jó mert előbb utóbb ebből baj lesz szerintem.

2011. szept. 20. 22:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Otthon sem az igazi. Szüleim sem értenek meg, mondjuk úgy annyira nem is nagyon ismernek...
2011. szept. 20. 22:07
 9/10 anonim ***** válasza:
nem olyan sz@r otthon lenni, a netes ismerősök könnyebben elnézik az efféle hibákat, mert nem látják saját szemükkel az illetőt, mondjuk ehhez legalább akkora kockának kell lenned mint én
2011. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát így kemény lesz az egyetem... Nem fogod szeretni ha nem változtatsz magadon. Nem tudom mit vártál, de senki nem fogja azt mondani, hogy vegyél be c vitamint és elmúlik, vagy ilyesmi. Ha mást akarsz, változtass magadon idővel kénytelen leszel szerintem, mert ebbe így belefásulsz. A zabhegyezőt meg tényleg olvasd el, frankó kis görbetükör lenne :)
2011. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!