Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy néha,...

Mitől lehet, hogy néha, hirtelen belenyillal a fájdalom, bal oldalon, a bordáim alatt és elég sokáig szúr?

Figyelt kérdés
Csak nehogy azt válaszolja,hogy biztos beszorult a levegő,ez ennél erősebb fájdalom!
2009. júl. 25. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Márpedig egy beszorult levegő nagyon tud fájni, nekem is előfordul, és van olyan,hogy összeesek tőle. A szívemnek pedig semmi baja sem a tüdőmnek. De ha nagyon gyakoriak a fájdalmak, esetleg van más tünet mellette akkor el kell menni a háziorvoshoz, és készít egy EKG-t. Ha pedig jónak látja, még beutalót is írhat a belgyógyászatra és ott kivizsgálják minden téren. (holter, vér, terhelés stb.)

Sok szerencsét,remélem nem lesz baj!!

2009. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,remélem nem lesz..februárban voltam laborban,vérvétel,vizeletvizsgálat,hasi UH,2 hetet vártam időpontra,mert karácsonytól nagyon sokat fájt a derekam,kiderült,hogy vesecisztáim vannak:(
2009. júl. 26. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
vesekő :)
2009. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát..elég érdekese lenne..4 hónap alatt csak nem alakult ki:)
2009. júl. 29. 14:30
 5/5 anonim válasza:
Nekem kb. általános 3.-ban olyan fájdalmam volt, hogy a tanároknak kellett kicipelni, és hazavinni kocsival, aztán várólistára iratkoztunk kórházba ilyen cuccal, amikor bekenik zselével vagy mivel az ember hasát és megnézik van-e baj, vagy 6 hónap volt mire sorra kerültünk és semmi baj nem volt... később kb 6.-ban egy osztálytársamnak ugyan ilyen baja volt, ő még tudott járni :) aztán másnap bejött ő is semmi baja nem volt
2013. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!