Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Laktóz érzékeny vagyok. Most...

Laktóz érzékeny vagyok. Most a lengőbordám alatti lágy rész fáj, feszit. Lehet a kettő összefüggésben?

Figyelt kérdés
A diéta óta nincs hasmenés, a széklet emésztődött, felére csökkent a problémám, de most elkezdődött ez a fura érzés. Már voltam tükrözésen, ultrahangon, mindenen, ami lehetséges. Negativ. Csak a laktózt találták.
2011. szept. 23. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
jobb oldalon?
2011. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bal oldalon.
2011. szept. 23. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:

csak azért kérdeztem, mert jobb oldalon esetleg a májad vagy az epédet érezheted, szerintem akkor lehet, hogy a gyomrod...

figyeld majd meg szerintem, hogy nincs-e összefüggésben valamilyen ételek fogyasztásával

2011. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. A máj állitólag nem tud fájni, vagy mégis?
2011. szept. 24. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy a szigmabél.nekem is szokott a baloldalon fájni, és mondta az orvosom, hogy ott az fájhat...1 hónap múlva lesz tükrözésem:S

de én nem vagyok laktózérzékeny

2011. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyál naponta háromszor körömvirágból és kamillából egyenlő arányban készített teát. Vegyél gyógynövényben Aloe Vera gélt és azt is napi kettő alkalommal vegyél be. Ez valószínűleg el fogja múlasztani a tüneteidet.
2011. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. szept. 25. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!