Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Összefüggésben lehet a közérze...

Összefüggésben lehet a közérzetem az elmúlt napokkal, és a kevés alvással? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kicsit rosszul éreztem magam, kb egy órája már jól vagyok, de elég rosszul voltam: Péntektől vasárnapig eléggé kimerítettem magam, pénteken későn értem haza, ittam is valamennyi alkoholt, és ráadásul csak a hajnali órákban sikerült lefeküdnöm pihenni, másnap viszont dél körül keltem, tehát nem éreztem magam úgy, hogy nem aludtam eleget, viszont a szombat-vasárnap húzós volt, barátokkal ünnepeltünk, és elég sokat ittam, megint csak hajnalban feküdtem le, ráadásul vasárnap is negyed 12 körül, majd hétkor keltem. Ma pedig egész nap rosszul voltam, kicsit rázott a hideg, bár lázas nem vagyok, de fáradt, nyomott vagyok egész nap, nem érzem túl jól magam. Ez lehet összefüggésben az elmúlt napokkal, vagy valami más oka lehet? Ami még fontos lehet, hogy ezenkívül nagyon keveset is ettem:s Azért kérdezem, mert nem emlékszem hasonló esetre, amikor így voltam. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! 22/F
2011. ápr. 4. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez kimerültség,nem kell megijedni,ha mondjuk 1-2 napon belül nem múlik,akkor menj vele orvoshoz.Amit tudok javasolni, sok alvás,és kicsit kíméld meg a gyomrod,ha nem nagyon tudsz enni,akkor ne egyél sokat,inkább igyál,aztán amint a szervezeted is erőre kap,megint lesz étvágyad! Mindenképpen feküdj le korán és próbálj aludni egy jót! :)
2011. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem majdnem minden hétvégén ez van. Nem kell megijedni :)
2011. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!