Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi szoláriumozás számít...

Mennyi szoláriumozás számít még egészségesnek?

Figyelt kérdés

Alapjában véve ellenzem a szolit, és mélyen megvetem azokat, akik mániákusan járnak. Láttam már 25 éves nőt, aki több éve szolizik, és simán kinézett 32-nek, annyit öregedett a bőre.


Nos, szeretnék barnább lenni, sok csajt látok aki szolizik, és sokkal szebb, mert jobban áll neki ha van egy kis színe.


Mennyi szolizás még az, ami nem öregít időnap előtt? Heti 2x5 perc az sok? Egy idő után meg csak heti 1x7 perc a színtartáshoz?


2011. szept. 28. 11:50
 1/1 anonim válasza:

Nem szabad megvetni azokat akik sűrűbben szoliznak az átlagnál,mert ez mindenkinek a magánügye! Mindenki maga dönti el mivel károsítja magát! A dohányzókat is megveted, vagy azokat aki chipszet,vagy fagyit zabál?

Szóval a kérdésedra válaszolva,az amit írtál az úgy tökéletes. Bár én még ennél is többet be szoktam vállalni az elején. Én 4 naponta szoktam elmenni 10 percre, persze csak olyan gépbe ami nem éget agyon,de azért fogjon,mert a nagyon gyenge gép meg semmit sem ér. Ha már megvan a színem, akkor ezt tartom úgy, hogy hetente eljárok 1-szer 10 percre. Ha nagyon fehér a bőröd,akkor először 5 percel kezd, aztán 3-4 nap mulva újra 5 perc, aztán 3-4 nap múlva jöhet a 10 perc. Remélem tudtam segíteni! Jó barnulás!

2011. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!