Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoláriumozás előtt bekenhetem...

Szoláriumozás előtt bekenhetem magam naptejjel? Ér valamit vagy szolizásnál ez nem számít?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 02:24
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
de számít, feleslegesen kidobod a pénzed a szolira....szolárium előttre vannak megfelelő készítmények, a naptej nem erre van kitalálva
2011. aug. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom van ilyen külön szoláriumhoz való krém:)
2011. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Attól nem leszek foltos?
2011. szept. 1. 00:50
 4/8 anonim ***** válasza:

"Attól nem leszek foltos?" de ezért mászkál a sok foltos szoláriumozott nő az utcán ;)


most komolyan, mit nem lehet érteni azon, hogy SPECIÁLISAN SZOLÁRIUMOZÁSHOZ GYÁRTOTT KRÉM?

de kenj naptejet magadra, csak aztán ne gyere rinyálni, hogy nem nagyon barnulsz le

2011. szept. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem as szoli krémtól leszel foltos hanem ha túl sok önbarnítós szolikrémtől. de a szolikrém nem véd a leégéstől!

Naptejet ne kenj magadra tök felesleges.

Ha normális helyre jársz segítenek.

üdv Szolislány

2011. szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
44%
Mindenképpen kend be magad szoliskrémmel mert jobb ha nem száraz a böröd,mert a száraz bőrt nehezebben fogja.de a naptej az nagyon nem illik ide,annak értelme nincs szoliba!
2011. szept. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

.... mi az a szolizás...?/ Miért nem írtok Magyarul


/Természetesen tudom mi az a szolizás csak azt nem értem hogy miért nem lehet az rendesen kiírni.../

2011. szept. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
unatkozol mi?
2011. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!