Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudok még tenni szédülés...

Mit tudok még tenni szédülés ellen?

Figyelt kérdés

Olyan szinten szédülök, hogy felkelni nemtudok. fekve még elviselhető, de ahogy felemelkedek rettenetesen belehasít a fejembe. mintha valami sújos nyomna lefelé, menni meg minthha balra tudnék csak. Ittam már egy cukros kávét, üdítőt, szőlőcukrot, vissza is aludtam egy picit, de semmi nemhat:( Most múlt el a havin2 napja. Már nembírom:(

21/L


2011. okt. 1. 08:14
 1/6 sine.lacrimna ***** válasza:

Orvoshoz!

A kávét és a cukrosat a vérnyomás illetve a vércukrod miatt ittad, gondolom.

Igazad is van, lehet szédülni mind a kettőtől, de még ezer mástól is.

Pl.belső fül miatt, agyi keringészavartól stb.


De ennek a tisztázásához személyes vizsgálat kell.

2011. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom. Igazad is van, na de szombaton? Bár már lényegtelen, olyan 3 körül elmúlt szépen lassan magától. Máskor volt hasonló, lementem a dokihoz és hazaküldtek, hogy az aznapi rendelésbe nem férek bele, menjek vissza másnap, persze akkorra semmi bajom nem volt. Akkor beletörődtem, ha ne adj isten, lesz ilyen máskor, akkor haza nem jövök vizsgálat nélkül.
2011. okt. 1. 18:19
 3/6 sine.lacrimna ***** válasza:

Ezzel nyugodtan besétálhatsz bármelyik sürgősségi osztályra beutaló nélkül!

A háziorvost ki is lehet hagyni.

2011. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sétálni? Inkább mászni. :)

Egyébként gondoltam akkor arra is, de úgydöntöttem, hogy a szédüléssel hülyének néznek és elküldenek.

2011. okt. 4. 16:44
 5/6 sine.lacrimna ***** válasza:
nem fognak.Hívnak hozzád egy neurológust.
2011. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Látom, hogy régi a kérdés, de másnak hátha segít (vagy akár neked is kedves kérdező)

A menzesz bizony bekavarhat ilyen téren. Én is éppen szédülök (máskor is volt már ilyen). Nővérem is szokott szédülni a menzesze környékén. Lehet, hogy attól van neked is.

2013. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!