Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kérni fogod az influenza...

Kérni fogod az influenza elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Hülye azért nem vagyok...
2011. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
soha nem kértem, most sem fogom
2011. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez már a harmadik év lesz. Nekem bevált, mióta kapom nemhogy influenzás nem voltam, de még náthás sem. Más teleken legalább háromszor voltam beteg.
2011. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. eddig minden évben elmondta a háziorvosom, hogy ha nem adatom be az oltást, halálnak halálával fogok halni, ennek ellenére még egyszer sem voltam influenzás.
2011. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Eddig is megvoltam nélküle.
2011. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem. Az én környezetemben mindenki beteg lett miután megkapta az oltást. Nekem az nem hiányzik, és nélküle se szoktam beteg lenni...
2011. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Negyedik vagyok. Nem tudom, én soha semmit nem érzek oltás után, max kicsit fáj a karom, mondjuk két napig...
2011. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

... egyéni

50% kb hogy immunizál vagy sem.

amúgy meg 50% hogy bekapok e valamit vagy sem. Valakinek ez már elég. Ezek a vakcinák nem tartalmazzák minden típusú influenza ellenszerét, így másik fajtával meg tudok fertőződni. Bár lehet hogy lehet kérni komplexet, de abban sem hiszek.

Én MINDIG járványon kívül vagyok beteg ha egyáltalán beteg vagyok, de sosem a járvány betegséggel ami legutóbb volt, vagy legközelebb lesz.

azt mondom inkább placebó illetve, főpróba egy esetleges súlyos járvány előtt. Jó ha mindig tisztázva vannak a járványügyi felkészültség.

Egyébként meg sosem lehet tudni lehet hogy jön egy olyan betegség ami csak azokat támadja meg akik beoltották magukat.

2011. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...

Attól függ, milyen kedvem lesz. :D

De légúti betegségen kívül majdnem semmit se bírok elkapni, így influenzás se voltam még sz'tem életemben (magas láz, végtagfájdalom tipikus tünetek nem voltak sose).

Ettől függetlenül, ha nem lesz kedvem kockáztatni, beadatom.


18/L

2011. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!