Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha kicsit meg vagyok fázva...

Ha kicsit meg vagyok fázva (néha orrfúlyás. ) akkor nem baj ha megkapom az influenza elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
Már régóta halogatom, mert mindig meg voltam fázva vagy beteg voltam, de most egész jól vagyok...
2010. dec. 14. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Beteg embert nem lenne szabad beoltani
2010. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hallottam róla, meg persze doki meg fog vizsgálni, de ugye január környékére mondják az influenza járványt, nekem pedig a szivemmel vannak problémák (nem olyan súlyos, csak ajánlják hogy oltassam be magam)...
2010. dec. 14. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Így nem fog beoltani az orvos, teljesen meg kell gyógyulni!
2010. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis beoltottak tegnap, kérdezte, hogy köhögök-e, lázas vagyok-e vagy fáj-e a torkom, de egyik se volt, torkom is megnézte úgy adta be, eddig még nem lettem rosszul, semmi bajom :)
2010. dec. 15. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!