Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehet? Egy évvel...

Life is beautiful kérdése:

Ez mitől lehet? Egy évvel ezelőtt kezdett helyrejönni az arcom (kevés pattanás), de most annyi van mint rakat?

Figyelt kérdés

lelki okok, mer ha ez akkor nyíltan állítom hogy akkor mikor szebbnek láttam az arcom,akkor sokkal bénábban éreztem magam lelkileg mint most


vagy a hormonjaim teszik?

18f


2011. okt. 2. 19:52
 1/2 anonim válasza:
Nem nagyon értek hozzá én sem, de azt tudom, hogy sok mindenhez köze van, például, hogy mit eszel, hogy rendszeresen mosakodol, az sokat számít mert ha elvannak tömődve a pólusok akkor több a pattanásod. Meg hát ugye ahogy írtad a hormonok. Amikor én voltam olyan korú mint te, akkor nekem is úgy volt, hogy úgy 13-16 között rengeteg pattanás, majd szinte teljesen sima bőr, aztán 18-19 környékén újabban kijöttek, de már nem olyan sok, akkor inkább a hátamon voltak. Ez persze embertől is függ. A lényeg, hogy ennél már csak kevesebb lesz. Arra figyelj oda ha kinyomogatod, akkor ne birizgáld egész nap, mert előfordulhat hogy úgy kisebesedik, hogy nem múlik el a heg.
2011. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:)
2011. okt. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!