Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Felfázás magától is meggyógyul...

Felfázás magától is meggyógyul? Vagy mindenféleképpen orvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát "meggyógyul" magától is ,de hosszabb idő alatt.és azért nem mind1 milyen fokú az a felfázás. én sajnos rengetegszer fáztam már fel,és mindig inekciózásra járok olyankor minden nap...meg örületesen fáj amikor (vért!!!) pisilek...legközelebb vigyázz jobban magadra, mert elég 3x felfázni aztán nagyon könnyen fog jönni...és ezzel kockáztatod a teherbeesésed lehetőségét! (egy 14 éves lány...)
2008. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes magadat kezelgetni, mert krónikussá válhat aztán évekig is kinlódhatsz vele.Most lehet úgy érzed elmúlt, de hidd el ha nincs kikezelve visszajön,antibiotikum kell neki,mert sok folyadék ,ülőfürdő segíthet, de csak pillanatnyilag,mert a bacitelep nem tűnik el,meglaoul,és egy -két hónap újra kezdődik.

TAPASZTALAT!

2008. márc. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
meglapul(bocs)
2008. márc. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj dokihoz. Nekem kezeletlen felfázásból lett olyanom, hogy 2 fürdőruhával kellett strandra járnom. Mert ha vizes fürdőruhában mászkáltam kánikulában a strandon, akkor másnap randiztam a nőgyógyimmal.
2008. márc. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Propur tabletta !!!!!!!! gyogyszertárban lehet kapni
2008. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!