Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valamivel "tisztítani"...

Lehet valamivel "tisztítani" a tüdőt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha egy dohányos vagy egy nagyvárosban élő ember szeretne valamit tenni a károk csökkentése érdekében (leszámítva, hogy tegye le a cigit), van valamilyen módszer?
2011. okt. 4. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Barlangokban, magaslati helyeken jó a levegő, érdemes oda ellátogatni. De semmi nem tisztítja ki már a tüdőd.

Még erősíts, a tüdőgontozóban orvosi kesztyűt kell felfújni többször egy nap.

2011. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leszámítva, hogy tegye le a cigit, tegye le a cigit. A tüdő önmagától tisztul a leginkább. Ha hagyják.
2011. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Felrertheto a kerdes, rosszul fogalmaztam, en nem dohanyzom, csak egy pelda volt. Viszont egy nagyon szmogos eu-i nagyvaros belvarosaban elek.
2011. okt. 4. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
A vöröshagyma ugyan büdös, de igen hatékony a tüdőártalmakkal szemben. Minél többet eszik valaki, annál biztosabb, hogy a tüdeje biztonságban van.
2011. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaza lehet a kérdezőnek!

Ha valaki gázkamrában él, mindegy mennyi hagymát eszik. A kérdésedre egyetlen megoldás lehetséges: minél több időt töltsél távol a gázos helyektől. Ha jól tudom, Tokióban nyíltak olyan pressók, ahol oxigént lehet belélegezni.

2011. okt. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minél többet kirándulj, a fenyőerdő levegője kiemelten jó.
2011. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kirándulni, parkokban sétálni, futni biztos jó erre is.
2011. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkorunkban ( jó régen volt már) szinte állandóan szamárköhögésünk volt. ( 1947-55) A körzeti orvosunk azt mondta a nagyanyámnak, hogy vigyen bennünket a gázgyár mellé sétálni, az jót tesz. Én sem, meg a nagyi sem értette ezt. Aztán egyszer a doki jókedvében elmondta, hogy az a bizonyos gázgyár jó 6 km-re volt tőlünk, a két Duna hídon keresztül. Vagyis amíg oda-vissza megjárjuk, az cca 12 km séta a szabad levegőn. Igaz, más gyógyszer nem is volt...
2011. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!