Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon régóta szenvedek...

Nagyon régóta szenvedek depressziótól, és szorongásoktól! Nemrég coaxilt, és lítiumot kaptam. Nagyon rosszul vagyok tőlük, és a mellékhatásaitól! Úgyérzem sosem lesz vége! Megbolondulok! Már megöltem volna magam, ha lenne erőmLétezik erre megoldás?

Figyelt kérdés
Nos nem tudom elmegy-e ez a kérdés mivel annyi kitétel van,hogy képtelen vagyok megfogalmazni! Kellene jelezni,hogy két szót tartalmazhat a kérdés!
2009. ápr. 29. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h csak orvost kéne váltanod. Az antidepit nem azért írják, h ilyen rosszul legyél, hanem, h segítse az agy boldogsághormon termelését. Úgy tudom, h a lítiumot az első időkben használták, mikor még csak sejtették, hogyan tudnának a depin segíteni. Vannak már sokkal korszerűbb gyógyszerek. Ha nem segít az egyik, jó lesz a másik. Ne add fel! Hidd el tud még számodra is szép lenni az élet!!!!!
2009. ápr. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Prozacot kaptam, s pár hét alatt gyúgyult. Egyszere stem vissza, enyhén. Utána két évre éreztem vmit, s egy kis orbáncfű elejét vette. Azóta boldog vagyok.

Nem kéne egy másik orvost megpróbálni?

Öngyilkos ne legyél, nehéz kibírni, de érdemes. Meg lehet gyógyulni, s nem hiszed, milyen könnyű élni!

Leszel még boldog Te is! Próbálj elmenni egy másik orvoshoz, vagy egy homeopata orvoshoz. Kérj meg egy hozzátartozót, barátot, hogy keressen neked egyet!

Kitartás!

2009. ápr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha csak nemrég kaptad, holnap visszamehetsz az orvoshoz, kicseréli, vagy adagot változtat, s a hosszú hétvégén már jól leszel. Hiányozz annyit a munkából, most az a legfontosabb, hogy mielőbb jobban legyél!
2009. ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ahogy mások is írták valóban jó lenne ha visszamennél az orvoshoz, ő ajánlhat másik gyógyszert. Nemcsak a hangulatfokozás miatt tedd meg, de a beteg-orvos kapcsolatban fontos a bizalom. Ezenfelül a saját tested gyógyszerekre adott reakciói nemcsak a kezelésre hatnak ki, de vannak gyógyszerek amiket bizonyos mellékhatások jelentkezése után nem tanácsos tovább szedni.


Az élet annyira kemény, hogy mindenki kerül szorult helyzetbe, sajnos ez elkerülhetetlen jelenség. Azonban a sors hozza a jó dolgokat is. Mielőbbi gyógyulást!

2009. ápr. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fú én tudod mennyi orvosnál voltam már, és mennyi gyógyszert kaptam.De ha ennyire depis vagy akkor nagyon rosszul állítottak be valamit. Holnap megyek mert most semmit sem szedek. Lamoleptől szédültem.Nekem az fura, hogy fázisprofilaktikumot adnak neked egybe antidepivel?

Nem ilyen öreg az orvosod akinek nem a legfrissebb a tudása?

2009. ápr. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Én miután 2 szem Coaxil-től rosszul lettem mentem az ügyeletre (hétvége volt).Ott azt mondta a doktornő,hogy ne vegyek be többet belőle és igyak sokat,hogy minél előbb kimenjen a szervezetemből.Aztán visszamentem a pszichiáterhez,aki nem irt föl mást,mivel az szerinte nagyon gyenge gyógyszer.Beszélgetős terápiát javasolt,de nekem arra nem volt pénzem.Magam próbálom a gondolataimat befolyásolni,nem akarok gyógyszerfüggő lenni.Próbáld meg az agykontrollt,vagy reiki-t,**t!

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2009. ápr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 10éve volt egy súlyos idegösszeomlásom,amely párosult azzal,hogy megprobáltam megölni magam.3hétig kezeltek korházba.Xanaxot és prozacot kellett szednem.Újra ember akartam lenni,letettem őket.Ráadásul függőséget okozhatnak.Nagy akarat erő kell ahoz,hogy meggyógyulj.Néha rám tör a depresszió és a pánik roham,de akarnod is kell,hogy ne így legyen.Orvost pedig váltsál,hogy megfelelő kezelést kapjál.
2009. ápr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma már rengeteg modern gyógyszer van depreszióra, a lítium az egyik legelavultabb, és bipoláris depresszió mániás fázisára adják. Egyáltalán, neked mániás depressziód van?? A Coaxil sem biztos, hogy a legjobb választás, ha rosszabbul vagy tőle. Azt azért tudni kell, hogy az antidepresszánsok általában csak több hét után hatnak, addig akár rosszabbodhat is az állapot. Szerintem keresned kéne egy másik orvost, főleg, hogy öngyilkossági gondolatok foglalkoztatnak. Addig próbálj meg gyógynövényes készítményeket szedni, leginkább az orbáncfű-tartalmúak hatásosak, de ajánlom a Nervenpflege tablettát, ami nyugtató és hangulatjavító növényeket tartalmaz. Ne add fel, a depresszió gyógyítható, csak az eleje nagyon nehéz, amíg megtalálják a neked megfelelő gyógymódot. Meg fogsz gyógyulni, ne aggódj!
2009. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vok. Látod mennyien segítenek neked?!? Ne csinálj butaságot! Nem az a megoldás! Képzeld milyen szomorúak lennének , akik szeretnek téged nagyon. Megoldódik, hidd el! Sűrgősen másik doki, és adj magadnak 2 hetet. Meglátod, ha új gyógyszert kapsz, napról-napra érezni fogod, h jobban vagy!!!
2009. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
ugy látszik elég kevés embernek van akaratereje,pláne aki így lepontozott.nyalogassátok a sebeiteket az ilyenek meg is érdemlik!lehet lepontozni!
2009. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!